Gå til hovedindhold

Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black

CliniqueEyelinerEAN: 0192333205334
Pris fra 122 krtil 229 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 21. maj

Sammenlign priser på Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black
122 kr
Til butik
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black billede

Produktinformation

Eyeliner fra Clinique Gelformel der påføres nemt Ultrapigmenteret Giver intense effekt med et enkelt strøj Holder 24 timer på øjenlågene, 12 timer på den våde kant

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 192333205334
EAN: 0192333205334
Varenr.: 3231232
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black
129 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner 0.35 g - 01 Intense sort
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner 0.35 g - 01 Intense sort billede

Produktinformation

Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner - 01 Intense Black er en ultrapigmenteret og vandfast gel-eyeliner, som er designet til at kunne bruges på både øjenlåg og den våde kant. Den er udviklet med en silkeblød gelformel, der er supernem at påføre uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Eyeliner
EAN: 0192333205334
Varenr.: 106060
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black
-22%172 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black 0,35g
-20%192 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black - 0,4 g
206 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner Intense Black
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2Teknikproffset DK129 kr178 krKøb
3NiceHair.dk165 kr165 krKøb
4Bangerhead DK172 kr172 krKøb
5Cocopanda DK192 kr192 krKøb
6NordicFeel DK206 kr206 krKøb
7Lyko DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black

PriceData har fulgt prisen på Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black i 164 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Clinique High Impact Gel Tech Eyeliner @ 1 piece x 0.35 gr #01 Intense Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026122 kr7 kr (6%)
21. maj 2026115 kr7 kr (6%)
20. maj 2026122 kr3 kr (3%)
12. maj 2026119 kr8 kr (6%)
27. apr. 2026127 kr8 kr (7%)
20. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026120 kr7 kr (6%)
15. apr. 2026127 kr2 kr (2%)
11. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026130 kr15 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret