Gå til hovedindhold

IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml

Idun MineralsNeglelakEAN: 7340074735372
Pris fra 48 krtil 79,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31,95 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Anhydrit Nail Polish 11 ml
-25%48 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Anhydrit Nail Polish 11 ml billede

Produktinformation

Mineralberiget neglelak til farverig glans og plejende effekt IDUN Minerals Anhydrit Nail Polish kombinerer smuk farve med hudpleje i en innovativ formel. Dette mineralberigede neglelak indeholder vitamin E, som beskytter neglene mod frie radikaler og fugtgivende mandelolie, der plejer neglens struktur. Den veganske og 5-free formel giver en intens, skinnende finish, der holder længe uden at gå på kompromis med neglens sundhed. Fordelene ved dette mineralberigede neglelak Beriget med mineraler, der forhindrer revnedannelse og styrker neglene Indeholder vitamin E og mandelolie for plejende egenskaber Vegansk og 5-free formel - fri for skadelige ingredienser Giver farverig, skinnende og langvarig finish Sådan får du det mest ud af dit neglelak Påfør et tyndt lag IDUN Minerals Base Coat først, efterfulgt af to tynde lag neglelak for optimal farveintensitet, og afslut med Top Coat for ekstra holdbarhed. Perfekt til dig, der ønsker smukke negle med plejende egenskaber. Oplev IDUN Minerals Anhydrit allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Neglelak
Størrelse: 11 ml
Artikel nr.: 87757
EAN: 7340074735372
Varenr.: 87757
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Nail Polish Anhydrit 11 ml
-40%56 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Nail Polish Anhydrit 11 ml.
-20%63,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Nail Polish Anhydrit 11 ml. billede

Produktinformation

Denne neglelak fra Idun minerals har en smuk moderigtig mat pink farve i en tone lysere end Rodenit, og indeholder ingredienser af højeste kvalitet og har en langvarig formel, der giver strålende glans og god holdbarhed.

Produktspecifikationer

Kategori: IDUN Neglelak
EAN: 7340074735372
Varenr.: 29597
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Nail Polish Anhydrit
65 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml
-6%74,95 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Anhydrit Neglelak 11 ml
79 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Nailpolish Anhydrit 3537 - 11 ml.
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK48 kr48 krKøb
2Cocopanda DK56 kr56 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk63,96 kr63,96 krKøb
4Lyko DK65 kr65 krKøb
5BilligParfume.dk74,95 kr74,95 krKøb
6Skinsense79 kr79 krKøb
7Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for IDUN Minerals - Nailpolish Anhydrit - 11 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202648 kr8 kr (14%)
21. maj 202656 kr8 kr (13%)
18. maj 202664 kr4,05 kr (7%)
23. apr. 202659,95 kr4,01 kr (6%)
19. apr. 202663,96 kr
14. apr. 202664 kr4,75 kr (8%)
28. mar. 202659,25 kr5,25 kr (10%)
18. mar. 202654 kr6 kr (13%)
26. feb. 202648 kr11,25 kr (19%)
9. feb. 202659,25 kr4,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret