Gå til hovedindhold

IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml

Idun MineralsNeglelak5-free vegansk formelNeglelak til stil og plejeEAN: 7340074735051

Premium vegansk neglelak fra IDUN Minerals med metallic hindbær farve. 5-free formel beriget med mineraler, vitaminer og mandelolie for optimal neglepleje. Læs mere

Pris fra 56 krtil 79,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 23,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48,75 kr 3. mar.

Sammenlign priser på IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Nail Polish Cinnober 11 ml
-40%56 kr
Før 94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
IDUN Minerals Nail Polish Cinnober, 11ml.
-20%63,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Nail Polish Cinnober
65 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nailpolish Cinnober 3505 - 11 ml - IDUN
68 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml
-10%71,1 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Cinnober Neglelak 11 ml
79 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Nailpolish Cinnober 3505 - 11 ml.
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK56 kr56 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk63,96 kr63,96 krKøb
3Lyko DK65 kr65 krKøb
4Økologisk-Supermarked68 kr68 krKøb
5BilligParfume.dk71,1 kr71,1 krKøb
6Skinsense79 kr79 krKøb
7Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

IDUN Minerals Nail Polish Cinnober 11ml

Idun Minerals

Premium vegansk neglelak fra IDUN Minerals med metallic hindbær farve. 5-free formel beriget med mineraler, vitaminer og mandelolie for optimal neglepleje.

• Neglelak til stil og pleje
• 5-free vegansk formel

Beskrivelse

IDUN Minerals Nail Polish Cinnober er en luksus neglelak fra det svenske skønhedsbrand, der kombinerer stil med pleje. Denne smukke metalliske hindbærfarve giver neglene en elegant og moderne finish med langtidsholdbar glans. Neglelakken er formuleret med en 5-free formel, hvilket betyder den er fri for DBP, toluen, formaldehyd, formaldehyd-harpiks og kamfer. Beriget med værdifulde mineraler, vitaminer og mandelolie fugter og beskytter den neglene, samtidig med at den forhindrer revner og styrker neglestrukturen. Den veganske formel sikrer både kvalitet og etisk bevidsthed.

Specifikationer

Farve:Metallisk hindbær (Cinnober)
Formel:5-free vegansk
Volumen:11ml
Holdbarhed:Langtidsholdbar højglans
Oprindelse:Sverige
Ingredienser:Mineraler, vitaminer, mandelolie

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder IDUN Minerals neglelak?

Med korrekt anvendelse og base coat holder neglelakken typisk 5-7 dage med høj glans og minimal afskalling.

Hvad betyder 5-free formel?

5-free betyder neglelakken er fri for fem skadelige kemikalier: DBP, toluen, formaldehyd, formaldehyd-harpiks og kamfer.

Er IDUN Minerals neglelak vegansk?

Ja, alle IDUN Minerals neglelakker er 100% veganske og indeholder ingen animalske ingredienser eller biprodukter.

Hvordan påfører jeg neglelakken bedst?

Påfør først base coat, derefter to tynde lag neglelak med tørretid mellem lagene, og afslut med top coat for optimal holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48,75 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for IDUN Minerals - Nailpolish Cinnober - 11 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202656 kr9 kr (14%)
18. maj 202665 kr5,05 kr (8%)
23. apr. 202659,95 kr4,01 kr (6%)
19. apr. 202663,96 kr1,04 kr (2%)
14. apr. 202665 kr5,75 kr (10%)
28. mar. 202659,25 kr5,25 kr (10%)
12. mar. 202654 kr5,25 kr (9%)
11. mar. 202659,25 kr4,71 kr (7%)
10. mar. 202663,96 kr15,21 kr (31%)
3. mar. 202648,75 kr10,5 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret