Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 4015413327909
Pris fra 229 krtil 313 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom
229 kr
Til butik
Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom billede

Produktinformation

Elegant håndklædestang

Produktspecifikationer

Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome
Størrelse: 450 mm x 58 mm
EAN: 4015413327909
Varenr.: 775858204
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom
259 kr
Til butik
Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom billede

Produktinformation

Elegant og stilfuld håndklædeklædestang, der passer ind i de fleste badeværelser. Ideal Standard Group er en af verdens førende producenter af produkter og løsninger til private og offentlige badeværelser. Deres mission er at skabe et bedre liv for deres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indretningen
Farve: chrome
Størrelse: 450 mm x 58 mm
EAN: 4015413327909
Varenr.: 775858204
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IS IOM Håndklædestang, krom, 450 mm
268,94 kr
Til butik
IS IOM Håndklædestang, krom, 450 mm billede

Produktinformation

Elegant og stilfuld håndklædeklædestang, der passer ind i de fleste badeværelser.Ideal Standard Group er en af verdens førende producenter af produkter og løsninger til private og offentlige badeværelser. Deres mission er at skabe et bedre liv for deres k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4015413327909
Varenr.: 15841481851215
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom
269 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard A9117
305 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Håndklædestang 450mm, krom
313 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS229 kr229 krKøb
2BilligVVS DK259 kr259 krKøb
3EL-GROSSISTEN268,94 kr268,94 krKøb
4CompletVVS269 kr269 krKøb
5CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
6Elvvs.dk313 kr313 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ideal Standard IOM håndklædestang, 45 cm, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026229 kr30 kr (12%)
24. maj 2026259 kr30 kr (13%)
17. maj 2026229 kr39,94 kr (15%)
16. maj 2026268,94 kr39,94 kr (17%)
12. maj 2026229 kr20 kr (8%)
11. maj 2026249 kr20 kr (9%)
3. maj 2026229 kr23 kr (11%)
18. apr. 2026206 kr36 kr (15%)
17. apr. 2026242 kr36 kr (17%)
3. apr. 2026206 kr23 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret