Gå til hovedindhold

IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm

IDEAL STANDARDSanitetEAN: 4015413354837
Pris fra 869 krtil 995 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 755 kr 18. apr.

Sammenlign priser på IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 869 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Solos brusesæt, vandbesparende, krom
869 kr
Til butik
Ideal Standard Idealrain Solos brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Vandbesparende brusesæt med forskellige stråletyper fra Ideal Standard Giv dit badeværelse et løft med Ideal Standard Ideal Rain Solos, et brusesæt, der kombinerer fleksibilitet, brugervenlighed og et reduceret vandforbrug.Med tre forskellige stråletyper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bruseren
Farve: chrome
EAN: 4015413354837
Varenr.: 737677404
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm
872,13 kr
Til butik
IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm billede

Produktinformation

Vandbesparende brusesæt med forskellige stråletyper fra Ideal StandardGiv dit badeværelse et løft med Ideal Standard Ideal Rain Solos, et brusesæt, der kombinerer fleksibilitet, brugervenlighed og et reduceret vandforbrug.Med tre forskellige stråletyper o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4015413354837
Varenr.: 15842542780751
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IDEAL STANDARD Idealrain Solos brusesæt med 3 strålefunktioner
881 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Solos brusesæt, vandbesparende, krom
929 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Idealrain solos brusesæt 3 sprays
995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK869 kr869 krKøb
2EL-GROSSISTEN872,13 kr872,13 krKøb
3CS MEGASTORE DK881 kr920 krKøb
4CompletVVS929 kr929 krKøb
5MaintainIt995 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm

PriceData har fulgt prisen på IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 671 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 869 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for IDEAL STANDARD IDEALRAIN SOLOS IDEALRAIN SOLOS | Brusersæt 603mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026869 kr21 kr (2%)
29. maj 2026848 kr3 kr (0%)
28. maj 2026851 kr1 kr (0%)
26. maj 2026850 kr5 kr (1%)
25. maj 2026855 kr3 kr (0%)
23. maj 2026852 kr10 kr (1%)
21. maj 2026842 kr4 kr (0%)
17. maj 2026846 kr33 kr (4%)
16. maj 2026879 kr33 kr (4%)
12. maj 2026846 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret