Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861107675
Pris fra 217 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IDEAL STANDARD Idealflex bruseslange 1500 mm i krom
217 kr
Til butik
IDEAL STANDARD Idealflex bruseslange 1500 mm i krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: BF150AA
EAN: 3800861107675
Varenr.: 24555205
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom
224 kr
Til butik
Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom billede

Produktinformation

Vælg en matchende bruseslange til dit armatur med Idealrain Flex bruseslangen Fra Ideal Standard kommer denne fine serie af bruseslanger, som fås i et væld af farver, matchende deres seneste serie af armaturer og brusere. Data: Fås i flere farver og læng...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 1500 mm
EAN: 3800861107675
Varenr.: 738212304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Bruseslange krom Metalflex 1500 mm
229,06 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Idealflex bruseslange 1500 mm
250 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom
305 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
2LavprisVVS224 kr224 krKøb
3EL-GROSSISTEN229,06 kr229,06 krKøb
4MaintainIt250 kr250 krKøb
5BilligVVS DK305 kr305 krKøb
6CompletVVS349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Ideal Standard Idealrain Metalflex bruseslange, 1,5 meter, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026217 kr1 kr (0%)
28. maj 2026218 kr1 kr (0%)
25. maj 2026219 kr1 kr (0%)
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
20. maj 2026221 kr1 kr (0%)
17. maj 2026222 kr1 kr (0%)
16. maj 2026223 kr3 kr (1%)
15. maj 2026220 kr1 kr (0%)
5. maj 2026221 kr2 kr (1%)
2. maj 2026223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret