Gå til hovedindhold

Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom

Ideal StandardSanitetEAN: 4015413346115
Pris fra 1.991 krtil 3.108,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.117,75 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.860 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1991 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain Ceratherm T25 brusesystem i krom - hovedbruser Ø200 mm samt håndbruser Ø100mm
1.991 kr
Til butik
Ideal Standard Idealrain Ceratherm T25 brusesystem i krom - hovedbruser Ø200 mm samt håndbruser Ø100mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 10172500
EAN: 4015413346115
Varenr.: 20457445
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T25 brusesæt, krom
2.095 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T25 brusesæt, krom billede

Produktinformation

Komplet brusesæt med Ceratherm T25 termostatarmatur Brusesættet er udført i kvalitet og i et gennemtænkt design. Med den Ø200 mm store hovedbruser vil du opleve en ultimativ badeoplevelse, hvor du med fordel kan kombinere oplevelsen med Ø100 mm håndbruser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: chrome
EAN: 4015413346115
Varenr.: 722607804
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Idealrain ceratherm t25 brusesystem
2.156,25 kr
Til butik
Idealrain ceratherm t25 brusesystem billede

Produktinformation

Ideal Standard Idealrain Ceratherm T25 brusesystem med brusetermostat i krom, Ø100 mm håndbruser, 3 strålefunktioner, antikalkdyser, vandbegrænser 8 l/min, 1600 mm Idealflexslange og Ø200 mm hovedbruser

Produktspecifikationer

Kategori: blandingsbatteri til brus
EAN: 4015413346115
Varenr.: 0262003670
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T25 brusesæt, krom
2.519 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom
3.108,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.991 kr1.991 krKøb
2LavprisVVS2.095 kr2.095 krKøb
3MaintainIt2.156,25 kr2.156,25 krKøb
4BilligVVS DK2.519 kr2.519 krKøb
5vvsfittings.dk3.108,75 kr3.108,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.860 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 2.986,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.010 kr.

Den nuværende pris på 1.991 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Ideal standard CT25 Brusesystem, termostat, ø200 mm hovedbruser, ø100 mm håndbruser, justerbar vægkonsol, antikalkdyser, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.991 kr2 kr (0%)
2. jun. 20261.993 kr4 kr (0%)
1. jun. 20261.997 kr39 kr (2%)
29. maj 20261.958 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.960 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.962 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.964 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.967 kr52,68 kr (3%)
19. maj 20262.019,68 kr47,68 kr (2%)
18. maj 20261.972 kr47,68 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret