Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 4015413332613
Pris fra 2.517 krtil 2.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 482 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.339 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2517 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard A6145, Vask til badeværelset, Krom
2.517 kr
Til butik
Ideal Standard A6145, Vask til badeværelset, Krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: A6145AA
EAN: 4015413332613
Varenr.: 8223769
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard CERAPLUS berøringsfri batteri 6V/116mm tud, forkromet
2.526 kr
Til butik
Ideal Standard CERAPLUS berøringsfri batteri 6V/116mm tud, forkromet billede

Produktinformation

Ideal Standard, Ceraplus Sensor Håndvaskarmatur krom elektronisk uden bundventil med temperaturregulering 6V batteri vandalsikret perlator laminar stråle flow v/3 bar: 3,3 l/min. IdealBlue nikkel- og blyfri vandveje tilgange: flexslanger G3/8´´

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 4015413332613
Varenr.: 2945318
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
2.699 kr
Til butik
Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Dette håndvaskarmatur fra Ideal Standard er berøringsfri og har egenskaber som behagelig laminarstråle, programmérbarskylningsinterval IdealBlue nikkel- og blyfri vandveje. Armaturet er udstyret med et vand flow på 3,3 liter/min, skoldningsspærre og sikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4015413332613
Varenr.: 704189304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, 6V
2.862,76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.517 kr2.517 krKøb
2Elvvs.dk2.526 kr2.526 krKøb
3CompletVVS2.699 kr2.699 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.862,76 kr2.862,76 krKøb
5BilligVVS DK2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.239 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.459 kr.

Den nuværende pris på 2.517 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ideal Standard Ceraplus Blue Sensor håndvaskarmatur, berøringsfri, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.517 kr37 kr (1%)
14. maj 20262.480 kr46 kr (2%)
13. maj 20262.526 kr55 kr (2%)
11. maj 20262.471 kr55 kr (2%)
9. maj 20262.526 kr55 kr (2%)
3. maj 20262.471 kr132 kr (6%)
3. apr. 20262.339 kr142 kr (6%)
2. apr. 20262.481 kr45 kr (2%)
29. mar. 20262.526 kr45 kr (2%)
27. mar. 20262.481 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret