Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861104476
Pris fra 148 krtil 239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål
148 kr
Til butik
Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til håndvask
Farve: 1
Artikel nr.: B961705AA
EAN: 3800861104476
Varenr.: 8153818
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard push open bundventil plast G5/4" krom
157,2 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Push Open Bundventil Plast 1 1/4" Krom
167,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Push open bundventil plast 1 1/4" krom
171,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard bundventil, push-open, krom
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard bundventil, push-open, krom
205 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard bundventil, push-open, krom
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
2EL-GROSSISTEN157,2 kr157,2 krKøb
3Billigelogvvs.dk167,2 kr167,2 krKøb
4MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
5LavprisVVS189 kr189 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb
7CompletVVS239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål i 181 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Ideal Standard 1 1/4 forkromet push open bundventil i plast med topcover i rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026148 kr1 kr (1%)
28. maj 2026149 kr1 kr (1%)
27. maj 2026150 kr1 kr (1%)
25. maj 2026151 kr1 kr (1%)
22. maj 2026152 kr1 kr (1%)
20. maj 2026153 kr1 kr (1%)
10. maj 2026154 kr1 kr (1%)
8. maj 2026153 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026154 kr7 kr (4%)
18. apr. 2026161 kr5,69 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret