Gå til hovedindhold

IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml

IDA WARG BeautyShampoo og balsamEAN: 7340074775217
Pris fra 111 krtil 135 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53,4 kr 17. mar.

Sammenlign priser på IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 250ml
-20%111 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 250ml billede

Produktinformation

Moisture Shampoo er en ekstra fugtende og blødgørende shampoo med plejende kokosolie for groft, tørt og glansløst hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 23017
EAN: 7340074775217
Varenr.: 3197929
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 250 ml
111 kr
Til butik
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Fugtighedstilførende shampoo med kokosolie til tørt hårIDA WARG Beauty Moisture Shampoo er en blødgørende shampoo, der giver ekstra fugt til groft, tørt og glansløst hår. Den veganske formel med veldædige kokosolie renser forsigtigt, samtidig med at den genopretter hårets naturlige blødhed og glans.Fordelene ved denne fugtighedstilførende shampooIndeholder nærende kokosolie, der blødgør og tilfører fugt til håretSpecielt udviklet til groft, tørt og glansløst hår100% vegansk og cruelty free formelRenser forsigtigt uden at udtørre håretEn pålidelig løsning til din daglige hårpleje. Læg IDA WARG Beauty Moisture Shampoo i din kurv allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 82452
EAN: 7340074775217
Varenr.: 82452
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 250 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK111 kr111 krKøb
2NordicFeel DK111 kr111 krKøb
3Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml

PriceData har fulgt prisen på IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 53,4 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 22% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for IDA WARG Beauty Moisture DUO Shampoo & Conditioner 2x250ml - 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026111 kr8 kr (7%)
4. maj 2026119 kr8 kr (7%)
10. apr. 2026111 kr4 kr (3%)
1. apr. 2026115 kr4 kr (4%)
18. mar. 2026111 kr57,6 kr (108%)
17. mar. 202653,4 kr8,9 kr (14%)
3. mar. 202662,3 kr4,45 kr (7%)
3. feb. 202666,75 kr17,25 kr (21%)
30. jan. 202684 kr2 kr (2%)
24. jan. 202682 kr7 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret