Gå til hovedindhold

IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml

IDA WARG BeautyShampoo og balsamEAN: 7340074775392
Pris fra 172 krtil 205 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95,4 kr 17. mar.

Sammenlign priser på IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 500ml
-20%172 kr
Før 216 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 500ml billede

Produktinformation

Moisture Shampoo er en ekstra fugtende og blødgørende shampoo med plejende kokosolie for groft, tørt og glansløst hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Artikel nr.: 23029
EAN: 7340074775392
Varenr.: 3197938
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 500 ml
183 kr
Til butik
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Fugtgivende shampoo til tørt hår med kokosolieIDA WARG Beauty Moisture Shampoo er en blødgørende shampoo, som giver ekstra fugt til tørt og glansløst hår. Den veganske formel med nærende kokosolie renser forsigtigt, samtidig med at den genopretter hårets naturlige fugt og blødhed.Fordelene ved denne fugtgivende shampooEkstra fugt til tørt og groft hårIndeholder nærende kokosolie, som blødgør håret100% vegansk formel, som renser forsigtigtStor 500ml størrelse til langvarig brugEn pålidelig løsning til din daglige hårpleje. Tilføj IDA WARG Beauty Moisture Shampoo til dine hårplejefavoritter.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 500 ml
Artikel nr.: 84630
EAN: 7340074775392
Varenr.: 84630
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDA WARG Beauty Moisture Shampoo 500 ml
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK172 kr172 krKøb
2NordicFeel DK183 kr183 krKøb
3Lyko DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml i 158 dage. Laveste pris i perioden er 95,4 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026172 kr11 kr (6%)
13. maj 2026183 kr12 kr (6%)
6. maj 2026195 kr12 kr (7%)
5. maj 2026183 kr24 kr (15%)
28. apr. 2026159 kr36 kr (18%)
8. apr. 2026195 kr36 kr (23%)
18. mar. 2026159 kr63,6 kr (67%)
17. mar. 202695,4 kr15,9 kr (14%)
3. mar. 2026111,3 kr7,95 kr (7%)
3. feb. 2026119,25 kr25,75 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret