Gå til hovedindhold

ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245414294
Pris fra 79 krtil 95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Zo24 Printhouse
TrustScore 4 ud af 53,7
YES Active T-shirt | Børn - 4/6 år
79 kr
Til butik
YES Active T-shirt | Børn - 4/6 år billede

Produktinformation

Funktionel T-shirt med V-hals til børn. Svedtransporterende, åndbar og hurtigttørrende kvalitet. Høj funktionalitet til en skarp pris. Fitted Pasform. 100% polyester. 130 g/m² STØRRELSESSKEMA:

Produktspecifikationer

Mærke: ID identity
Kategori: Sportstøj
EAN: 5709245414294
Varenr.: 51188
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Active Børne Trænings t-shirt - Sort - 4/6
80 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts |
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Zo24 Printhouse79 kr79 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på80 kr80 krKøb
3Sikkerhedsgiganten95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts |

PriceData har fulgt prisen på ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for ID YES Active T-shirt | børn - 42030 - Sort / 4/6 | T-shirts | T-shirts | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202679 kr1 kr (1%)
29. apr. 202680 kr15 kr (16%)
28. apr. 202695 kr15 kr (19%)
21. apr. 202680 kr15 kr (16%)
20. apr. 202695 kr15 kr (19%)
18. apr. 202680 kr15 kr (16%)
17. apr. 202695 kr15 kr (19%)
1. jan. 202680 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret