Gå til hovedindhold

ID Identity ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd |

ID IdentitySikkerhedstøjEAN: 5709245105796
Pris fra 430 krtil 477,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 47,5 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370 kr 14. maj

Sammenlign priser på ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID herre cardigan sweatshirt (Sort, 3XL)
430 kr
Til butik
ID herre cardigan sweatshirt (Sort, 3XL) billede

Produktinformation

Lækker cardigan i kraftig kvalitet med gennemgående lynlås og to sidelommer. Nakkebånd, rib ved ærme og bund. Med blød, børstet inderside.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Arbejdstrøjer
Farve: Sort
Størrelse: 3XL
EAN: 5709245105796
Varenr.: 11438355
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd |
477,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken430 kr430 krKøb
2Sikkerhedsgiganten477,5 kr477,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd |

PriceData har fulgt prisen på ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd | i 136 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 477,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ID Sweat cardigan - 0622 - Sort / 3XL | Cardigans | Mænd | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026430 kr47,5 kr (10%)
29. maj 2026477,5 kr47,5 kr (11%)
20. maj 2026430 kr47,5 kr (10%)
19. maj 2026477,5 kr107,5 kr (29%)
14. maj 2026370 kr60 kr (14%)
13. maj 2026430 kr60 kr (16%)
29. apr. 2026370 kr60 kr (14%)
28. apr. 2026430 kr60 kr (16%)
21. apr. 2026370 kr60 kr (14%)
20. apr. 2026430 kr60 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret