Gå til hovedindhold

ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245140469
Pris fra 119 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
3/4 Ærmet T-shirt - Dame - Navy - 313
-50%119 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3/4 Ærmet T-shirt - Dame - Navy - 313 billede

Produktinformation

Få fat i en ekstra slidstærk t-shirt, der holder i lang tid! Vores t-shirt er udstyret med 3/4 ærmer, en rund hals og en flot slid i siden. T-shirten er forstærket med en forkrympningsproces ved meget høje temperaturer, både før og efter indfarvningen, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: T-Shirts
Farve: Navy
EAN: 5709245140469
Varenr.: 7781361746144
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Pro Wear Dame T-shirt - Navy - S
120 kr
Til butik
ID Pro Wear Dame T-shirt - Navy - S billede

Produktinformation

ID dame t-shirt med 3/4 ærmer. Trøjen er i ekstra slidstærk kvalitet med rund hals og slids i siden. Den har gennemgået en forkrympningsproces for ekstra stabilitet og lang levetid. T-shirten er let figursyet.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Bluse
Farve: Navy
Størrelse: S
EAN: 5709245140469
Varenr.: 03130047400007-00474
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | |
148,75 kr
Til butik
ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | billede

Produktinformation

Ekstra slidstærk T-shirt med 3/4 ærmer, rund hals og slids i siden. T-shirten har gennemgået en forkrympningsproces ved meget høje temperaturer, både før og efter indfarvningen, for ekstra stabilitet og lang levetid. Let figursyet.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
EAN: 5709245140469
Varenr.: 55365534450040
Gå til Army Star
TrustScore 4.5 ud af 54,5
ID PRO Wear T-Shirt 3/4-ærme Navy
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet119 kr119 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på120 kr120 krKøb
3Sikkerhedsgiganten148,75 kr148,75 krKøb
4Army Star149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | |

PriceData har fulgt prisen på ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 148,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for ID PRO Wear T-shirt |¾ ærmet | dame - Navy / S | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026119 kr1 kr (1%)
29. maj 2026120 kr1 kr (1%)
27. maj 2026119 kr1 kr (1%)
14. maj 2026120 kr28,75 kr (19%)
13. maj 2026148,75 kr28,75 kr (24%)
29. apr. 2026120 kr28,75 kr (19%)
28. apr. 2026148,75 kr28,75 kr (24%)
21. apr. 2026120 kr28,75 kr (19%)
20. apr. 2026148,75 kr28,75 kr (24%)
18. apr. 2026120 kr28,75 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret