Gå til hovedindhold

ID Identity ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | |

ID IdentitySikkerhedstøjEAN: 5709245844527
Pris fra 227 krtil 270 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID herre polotrøje (Grå Melange, 3XL)
227 kr
Til butik
ID herre polotrøje (Grå Melange, 3XL) billede

Produktinformation

Flot og klassisk polotrøje i lækker stretch kvalitet. Smart design med kontraststribe på ærmer og krave. Der er 3 knapper i halsåbningen. Piqué vævningen har været populær siden 1920'erne. Stoftypen er karakteriseret ved en tekstur med masse bittesmå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Arbejdstrøjer
Farve: Grå Melange
Størrelse: 3XL
EAN: 5709245844527
Varenr.: 11192794
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | |
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken227 kr227 krKøb
2Sikkerhedsgiganten270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | |

PriceData har fulgt prisen på ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ID Kontrast poloshirt | stretch - Grå melange / 3XL | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026227 kr43 kr (16%)
29. maj 2026270 kr43 kr (19%)
20. maj 2026227 kr43 kr (16%)
19. maj 2026270 kr43 kr (19%)
13. maj 2026227 kr43 kr (16%)
12. maj 2026270 kr43 kr (19%)
1. jan. 2026227 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret