Gå til hovedindhold

ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | |

IDShortsEAN: 5708302044436
Pris fra 749 krtil 786,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Army Star
TrustScore 4.5 ud af 54,5
ID Core Stretch Shorts Dame Grå
749 kr
Til butik
ID Core Stretch Shorts Dame Grå billede

Produktinformation

Sporty, stretch shorts med et aktiv casual udtryk, i let og blødt materiale. Elastik i linning for øget komfort og feksibilitet. Bæltestropper samt nøgle/kort strop. Sporty look med synlige YKK lynlåse i front lommer og lårlomme. Pasform er regular.

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Shorts
Farve: Grey
Størrelse: S
EAN: 5708302044436
Varenr.: 0913_Grey_S
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Core Stretch Dame Shorts - Koksgrå - S
775 kr
Til butik
ID Core Stretch Dame Shorts - Koksgrå - S billede

Produktinformation

Sporty, outdoor stretch shorts med et aktiv casual udtryk, i let og blødt materiale. Elastik i linning for øget komfort og fleksibilitet. Bæltestropper samt nøgle/kort strop. Sporty look med synlige YKK lynlåse i front lommer og lårlomme. Pasform er regul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Kategori: Shorts
Farve: Koksgrå
Størrelse: S
EAN: 5708302044436
Varenr.: 1010407-koksgra-102
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | |
786,25 kr
Til butik
ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | billede

Produktinformation

Sporty, stretch shorts med et aktiv casual udtryk, i let og blødt materiale. Elastik i linning for øget komfort og fleksibilitet. Bæltestropper samt nøgle/kort strop. Sporty look med synlige YKK lynlåse i front lommer og lårlomme. Pasform er regular.

Produktspecifikationer

Mærke: ID Identity
Kategori: Shorts
EAN: 5708302044436
Varenr.: 55365767922040

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Army Star749 kr749 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på775 kr775 krKøb
3Sikkerhedsgiganten786,25 kr786,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | |

PriceData har fulgt prisen på ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | i 137 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 775 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 747 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ID CORE stretch shorts | dame - 0913 - Koks grå / S | Shorts | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026749 kr26 kr (3%)
5. maj 2026775 kr26 kr (3%)
27. apr. 2026749 kr26 kr (3%)
26. apr. 2026775 kr26 kr (3%)
13. apr. 2026749 kr26 kr (3%)
11. apr. 2026775 kr26 kr (3%)
8. apr. 2026749 kr26 kr (3%)
7. apr. 2026775 kr26 kr (3%)
23. mar. 2026749 kr26 kr (3%)
22. mar. 2026775 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret