Gå til hovedindhold

ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer |

IDSkjorter og toppeEAN: 5709245843100
Pris fra 269 krtil 330 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 263 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Sweatshirt Hoodie - Sort - 0636
-33%269 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sweatshirt Hoodie - Sort - 0636 billede

Produktinformation

ID Core Hættetrøje Komfort & Funktion i Ét ID Core Hættetrøje fra ID Identity er din perfekte følgesvend på kølige dage, hvor både komfort og funktionalitet er i fokus. Med en høj krave, rib i bund og ærmer samt justerbar hætte med snører får du optimal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ID
Farve: Sort
EAN: 5709245843100
Varenr.: 7437506445536
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ID Core Herre Hættetrøje - Black - L
270 kr
Til butik
Gå til Army Star
TrustScore 4.5 ud af 54,5
ID Klassisk Hoodie Sort
329 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ID Core hoodie - herre (Sort, L)
330 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer |
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet269 kr269 krKøb
2Dansk - vi klæ´r familien på270 kr270 krKøb
3Army Star329 kr329 krKøb
4Specialbutikken330 kr330 krKøb
5Sikkerhedsgiganten330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer |

PriceData har fulgt prisen på ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer | i 137 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ID CORE hoodie - 0636 - Sort / L | Hoodies | Hættetrøjer | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026269 kr1 kr (0%)
29. maj 2026270 kr1 kr (0%)
27. maj 2026269 kr1 kr (0%)
14. maj 2026270 kr59 kr (18%)
13. maj 2026329 kr59 kr (22%)
29. apr. 2026270 kr59 kr (18%)
28. apr. 2026329 kr59 kr (22%)
21. apr. 2026270 kr59 kr (18%)
20. apr. 2026329 kr59 kr (22%)
19. apr. 2026270 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret