Gå til hovedindhold

Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort

ICY DOCKLagringsdrev – tilbehørEAN: 4713227445641
Pris fra 2.028 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.988 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2028 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY Dock ToughArmor Hus til lagringsenhed M.2 Sort
2.028 kr
Til butik
ICY Dock ToughArmor Hus til lagringsenhed M.2 Sort billede

Produktinformation

ICY Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - Hus til lagringsenhed - M.2 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ICY DOCK
Artikel nr.: MB834MK-B V2
EAN: 4713227445641
Varenr.: 1001692203
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - Hus til lagringsenhed - M.2 - sort
2.049 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Icy dock ToughArmor MB834MK-B V2 - storage drive cage
2.105 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.028 kr2.028 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.049 kr2.049 krKøb
3Proshop DK2.105 kr2.105 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort

PriceData har fulgt prisen på Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort i 61 dage. Laveste pris i perioden er 1.988 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 2.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.020 kr.

Den nuværende pris på 2.028 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Icy Dock ToughArmor MB834MK-B V2 - 2x M.2 NVMe SSD-kabinet, metal - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 20262.028 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.029 kr1 kr (0%)
15. apr. 20262.028 kr40 kr (2%)
8. apr. 20261.988 kr40 kr (2%)
3. apr. 20262.028 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret