Gå til hovedindhold

ICYBOX ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT)

ICYBOXEAN: 4250078174202
Pris fra 2.389 krtil 4.082 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.693 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2389 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-EW122B-TT Sidde/stå-skrivebord Stål Sort Child's room Kontor Hjem
2.389 kr
Til butik
ICY BOX IB-EW122B-TT Sidde/stå-skrivebord Stål Sort Child's room Kontor Hjem billede

Produktinformation

ICY BOX IB-EW122B-TT - Sidde/stå-skrivebord - rektangulær - elektrisk højdejustering - sort - sort base

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-EW122B-TT
EAN: 4250078174202
Varenr.: 1002304182
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT)
4.082 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.389 kr2.389 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.082 kr4.281 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT)

PriceData har fulgt prisen på ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT) i 88 dage. Laveste pris i perioden er 2.389 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 4.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.109 kr.

Den nuværende pris på 2.389 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for ICY BOX siddeståbord el. højdejust. memory-touch panel 2 motorer black (IB-EW122B-TT) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.389 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.393 kr1.689 kr (41%)
18. maj 20264.082 kr60 kr (1%)
6. maj 20264.022 kr486 kr (11%)
30. apr. 20264.508 kr55 kr (1%)
28. apr. 20264.563 kr5 kr (0%)
22. apr. 20264.568 kr4 kr (0%)
20. apr. 20264.572 kr4 kr (0%)
15. apr. 20264.568 kr4 kr (0%)
14. apr. 20264.572 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret