Gå til hovedindhold

ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C

ICY BOXDiskenhederEAN: 4250078167044
Pris fra 1.412 krtil 1.739 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.402 kr 13. maj

Sammenlign priser på ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1412 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31 Harddisk-array 4bays
1.412 kr
Til butik
RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31 Harddisk-array 4bays billede

Produktinformation

ICY BOX IB-3740-C31 - Harddisk-array - 4 bays (SATA-600) - USB 3.1 Gen 2 (ekstern)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-3740-C31
EAN: 4250078167044
Varenr.: 993500895
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C
1.554 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31 Harddisk-array 4bays
1.739 kr
Til butik
RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31 Harddisk-array 4bays billede

Produktinformation

RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31 Harddisk-array 4bays Optimer din datalagring med RaidSonic ICY BOX IB-3740-C31, et effektivt harddisk-array designet til professionelle og entusiaster. Dette 4-bay system understøtter op til fire 3,5" SATA harddiske, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 4250078167044
Varenr.: 95805

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.412 kr1.412 krKøb
2Proshop DK1.554 kr1.554 krKøb
3Ultrashop1.739 kr1.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C

PriceData har fulgt prisen på ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.400 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 1.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.443 kr.

Den nuværende pris på 1.412 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ICY BOX IB-3740-C31 4-Bay SATA JBOD Storage Array with USB 3.1 (Gen 2) Type-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.412 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.415 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.414 kr12 kr (1%)
13. maj 20261.402 kr30 kr (2%)
9. maj 20261.432 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.424 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.416 kr4 kr (0%)
30. apr. 20261.412 kr3 kr (0%)
26. apr. 20261.415 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret