Gå til hovedindhold

IBP CONEX Tee 18 mm kompression

Ibp ConexSanitetEAN: 5050027092200
Pris fra 63,96 krtil 75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11,04 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,19 kr 15. apr.

Sammenlign priser på IBP CONEX Tee 18 mm kompression og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee 18 Mm Kompression Fit
63,96 kr
Til butik
Tee 18 Mm Kompression Fit billede

Produktinformation

Tee 18 mm kompression Søgetermer: 0204205452 - - 044030018 - 5050027092200

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: Plumbing
EAN: 5050027092200
Varenr.: 8015024128322
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee 18 mm kompression fit
66,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IBP CONEX Tee 18 mm kompression
68 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressions tee 18 mm
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Tee 18 mm kompression koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IBP CONEX Tee 18 mm kompression koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk63,96 kr63,96 krKøb
2MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
4Elvvs.dk75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IBP CONEX Tee 18 mm kompression

PriceData har fulgt prisen på IBP CONEX Tee 18 mm kompression i 170 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 63,96 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for IBP CONEX Tee 18 mm kompression. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for IBP CONEX Tee 18 mm kompression de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202663,96 kr2,29 kr (3%)
31. maj 202666,25 kr2,29 kr (4%)
20. maj 202663,96 kr2,04 kr (3%)
19. maj 202666 kr2,04 kr (3%)
26. apr. 202663,96 kr
15. apr. 202663,19 kr1,19 kr (2%)
28. feb. 202662 kr1 kr (2%)
26. feb. 202663 kr1 kr (2%)
24. feb. 202664 kr1 kr (2%)
18. feb. 202665 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret