Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings

Pris fra 145 krtil 347 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions tee 18 - 12 - 18 mm
145 kr
Til butik
VSH kompressions tee 18 - 12 - 18 mm billede

Produktinformation

VSH kompressions tee 18 - 12 - 18 mmVand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: VSH
Kategori: T-stykker
EAN: 8711985060935
Varenr.: 044030216
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings
347 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk145 kr145 krKøb
2CS MEGASTORE DK347 kr386 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings

PriceData har fulgt prisen på Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings i 180 dage. Laveste pris i perioden er 133,38 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 58% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Tee 18 - 12 - 18 MM - Kompressions Fittings de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026145 kr202 kr (58%)
22. maj 2026347 kr202 kr (139%)
24. apr. 2026145 kr202 kr (58%)
23. apr. 2026347 kr202 kr (139%)
28. mar. 2026145 kr167 kr (54%)
27. mar. 2026312 kr167 kr (115%)
22. mar. 2026145 kr167 kr (54%)
21. mar. 2026312 kr167 kr (115%)
6. mar. 2026145 kr185 kr (56%)
5. mar. 2026330 kr185 kr (128%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret