Gå til hovedindhold

iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC

iBOXComputer – strømforsyningerEAN: 5901443056294
Pris fra 414 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 5. apr.

Sammenlign priser på iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 414 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iBox Aurora unit 700 W
414 kr
Til butik
iBox Aurora unit 700 W billede

Produktinformation

iBox Aurora. Total effekt: 700 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Strømbeskyttelsesfunktioner: Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Kortslutning, Lavspænding. Motherboard, strømstik: 20+4 pin ATX, Kabeltype: Ikke modulær. Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor: ATX. Produktfarve: Sort, Kølingstype: Aktiv, Ventilator diameter: 14 cm. Compliance-certifikater: RoHS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: iBOX
Artikel nr.: ZIA700W14CMBOX
EAN: 5901443056294
Varenr.: 996186306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC
414 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iBOX Aurora Strømforsyning - 700 Watt - ATX 2.03 - 80 Plus
415 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning iBox Aurora 700 W - 14 cm blæser
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning iBox Aurora 700 W - 14 cm blæser
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK414 kr414 krKøb
2CS MEGASTORE DK414 kr453 krKøb
3Proshop DK415 kr454 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC

PriceData har fulgt prisen på iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC i 169 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 414 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for iBOX Aurora - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03/ EPS12V - AC 200-240 V - 700 Watt - aktiv PFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026414 kr1 kr (0%)
29. maj 2026413 kr1 kr (0%)
25. maj 2026414 kr1 kr (0%)
23. maj 2026413 kr1 kr (0%)
22. maj 2026412 kr1 kr (0%)
15. maj 2026413 kr1 kr (0%)
14. maj 2026412 kr32 kr (7%)
6. maj 2026444 kr6 kr (1%)
29. apr. 2026438 kr25 kr (6%)
25. apr. 2026413 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret