Gå til hovedindhold

Karcher Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar

KarcherHøjtryksrensereEAN: 4054278906997
Pris fra 3.018 krtil 3.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3018 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Karcher AG K 7 WCM Sort
3.018 kr
Til butik
Karcher AG K 7 WCM Sort billede

Produktinformation

Karcher AG K 7 WCM. Formfaktor: Stående, Strømkilde: Elektrisk, Slangelængde: 10 m. Maksimal flowhastighed: 600 l/t, Arbejdstryk (maks.): 180 bar, Arbejdstryk (min.): 20 bar. Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 Hz, Tilsluttet belastning: 3000 W. Bredde: 355 mm, Dybde: 369 mm, Højde: 946 mm. Pakkevægt: 21200 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.317-400.0
EAN: 4054278906997
Varenr.: 1001652927
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karcher K7 WCM
3.094 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Højtryksrenser Karcher K7 WCM
3.260 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar
3.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.018 kr3.018 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.094 kr3.293 krKøb
3Proshop DK3.260 kr3.260 krKøb
4Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
5Vivas DK3.419 kr3.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar

PriceData har fulgt prisen på Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.018 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 4.076 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.315 kr.

Den nuværende pris på 3.018 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Højtryksrenser Kärcher K 7 WCM - elektrisk, 180 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.018 kr6 kr (0%)
29. maj 20263.024 kr30 kr (1%)
28. maj 20263.054 kr186 kr (6%)
27. maj 20263.240 kr6 kr (0%)
16. maj 20263.234 kr15 kr (0%)
14. maj 20263.249 kr10 kr (0%)
9. maj 20263.259 kr30 kr (1%)
8. maj 20263.229 kr75 kr (2%)
2. maj 20263.154 kr858 kr (21%)
1. maj 20264.012 kr64 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret