Gå til hovedindhold

Solar Plus Hængelåse 40mm med 2 nøgler

Solar PlusHængelåsEAN: 5709386593414
Pris fra 32,17 krtil 35,88 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,71 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,76 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Hængelåse 40mm med 2 nøgler og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32.17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hængelås 40Mm Med 2 Nøgler
32,17 kr
Til butik
Hængelås 40Mm Med 2 Nøgler billede

Produktinformation

Hængelåse 40mm med 2 nøgler Søgetermer: 0897101251 - - 918900002 - 5709386593414

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Locks & Keys
EAN: 5709386593414
Varenr.: 8810536337745
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hængelås 40mm med 2 nøgler
33,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hængelåse 40mm med 2 nøgler
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÆNGELÅS 40MM MED 2 NØGLER
35,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hængelåse 40mm med 2 nøgler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hængelåse 40mm med 2 nøgler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk32,17 kr32,17 krKøb
2MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
4EL-GROSSISTEN35,88 kr35,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hængelåse 40mm med 2 nøgler

PriceData har fulgt prisen på Hængelåse 40mm med 2 nøgler i 165 dage. Laveste pris i perioden er 31,41 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 32,17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Hængelåse 40mm med 2 nøgler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Hængelåse 40mm med 2 nøgler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202632,17 kr1,58 kr (5%)
31. maj 202633,75 kr
20. maj 202633,51 kr
19. maj 202633,75 kr
25. apr. 202633,51 kr
18. apr. 202633,1 kr1,34 kr (4%)
14. apr. 202631,76 kr
13. apr. 202632,5 kr
2. mar. 202631,76 kr
28. feb. 202632,5 kr23,5 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret