Gå til hovedindhold

Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30

RedkenHårplejeSulfatfri formel med Bonding Care ComplexReparation af skadet og kemisk behandlet hårEAN: 0884486456311

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner er en sulfatfri balsam, der genopbygger og styrker skadet hår med Bonding Care Complex. Perfekt til farvet hår. Læs mere

Pris fra 179 krtil 456 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner, 300 ml.
-28%179 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Redken acidic bonding concentrate conditioner 300ml
179 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300 ml
197 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
-20%204 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner (300ml)
-21%211 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner  300 ml
249 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner - 300 ml
265 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30
456 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop179 kr179 krKøb
2Hobbix179 kr179 krKøb
3Cocopanda DK197 kr197 krKøb
4I Love Shampoo204 kr204 krKøb
5Bangerhead DK211 kr211 krKøb
6Lyko DK249 kr249 krKøb
7NordicFeel DK265 kr265 krKøb
8Spartoo DK456 kr494 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml

Redken

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner er en sulfatfri balsam, der genopbygger og styrker skadet hår med Bonding Care Complex. Perfekt til farvet hår.

• hårbalsam
• repair conditioner
• skadet hår
• bonding treatment
• sulfatfri balsam
• farvet hår beskyttelse
• Reparation af skadet og kemisk behandlet hår
• Sulfatfri formel med Bonding Care Complex

Beskrivelse

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner er en professionel repair-balsam fra Redken, der effektivt genopbygger og styrker alle former for skadet hår. Denne luksuriøse conditioner indeholder Redkens avancerede Bonding Care Complex med citronsyre, som reparerer hårets struktur fra skællag til bark. Med sin sulfatfri formel beskytter den farvet hår mod falmning, mens den giver intens pleje og efterlader håret blødt, glansfuldt og velplejet. Perfekt til dig, der døjer med ekstremt skadet hår fra kemiske behandlinger, varmestyling eller miljøpåvirkning.

Specifikationer

Type:Sulfatfri balsam
Indhold:300ml
Egnet til:Skadet og farvet hår
pH-værdi:Syreholdig (lav pH)
Konsistens:Ultrarig og nærende
Nøgleingredienser:Bonding Care Complex, citronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad gør Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner speciel?

Den indeholder Redkens mest koncentrerede Bonding Care Complex med citronsyre, som reparerer hårets svage bindinger og genopbygger strukturen fra skællag til bark.

Er denne balsam egnet til farvet hår?

Ja, den er sulfatfri og specifikt formuleret til at beskytte farvet hår mod falmning, samtidig med at den giver intens reparation og pleje.

Hvordan anvendes Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner?

Fordel produktet i fugtigt hår efter shampoo, lad det virke et øjeblik og skyl derefter grundigt ud. Brug som del af det komplette Acidic Bonding Concentrate system.

Hvilke resultater kan jeg forvente?

Op til 56% færre knækkede hår, 2x færre brud, 14x glattere hår og beskyttelse mod farvefalmning ved regelmæssig brug af det komplette system.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30

PriceData har fulgt prisen på Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Hårkur og balsam Redken Strengthening Conditioner Acidic Bonding Concentrate 30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026179 kr19 kr (12%)
10. apr. 2026160 kr12 kr (7%)
7. apr. 2026172 kr3 kr (2%)
6. apr. 2026175 kr1,85 kr (1%)
5. apr. 2026173,15 kr1,85 kr (1%)
3. apr. 2026175 kr1,85 kr (1%)
2. apr. 2026173,15 kr5,85 kr (3%)
1. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
31. mar. 2026174 kr5 kr (3%)
29. mar. 2026179 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret