Gå til hovedindhold

John Masters Organics Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters

Pris fra 190,95 krtil 356 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165,05 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 27. maj

Sammenlign priser på Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
John Masters Dry hair nourishment & defrizzer, 23 ml
190,95 kr
Til butik
John Masters Dry hair nourishment & defrizzer, 23 ml billede

Produktinformation

100 % blanding af rene plante- og essentielle olier valgt for deres beskyttende, fugtgivende og stimulerende egenskaber. En leave-in kur der har vist sig fortrinlig til tørt og ”Frizzy” hår.

Produktspecifikationer

Mærke: John Masters
Kategori: Hårkur
EAN: 0669558002869
Varenr.: 2055
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
John Masters Organics Nourishing Defrizzer for Dry Hair 23ml
-25%201 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
John Masters Organics Nourishing Defrizzer for Dry Hair 23ml billede

Produktinformation

Et udglattende produkt som plejer og kontrollerer kruset, tørt og uhåndterlig hår. En silkeblød formel gør håret blødere, samtidig med den giver næring og reducerer frizz og fly-aways. John Masters Organics produkter indeholder økologiske ingredienser, ikke testet på dyr.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Artikel nr.: 20086
EAN: 0669558002869
Varenr.: 3075699
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
John Masters Organics Dry Hair Nourishment Defrizzer, 23 ml.
-33%208 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters
286 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
John Masters Organics Dry Hair Nourishment And Defrizzer 23 ml
356 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk190,95 kr190,95 krKøb
2Cocopanda DK201 kr201 krKøb
3Brandshop208 kr208 krKøb
4Økologisk-Supermarked286 kr286 krKøb
5NordicFeel DK356 kr356 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters

PriceData har fulgt prisen på Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters i 178 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 206,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 190,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Hårkur Dry Hair Nourisment & Defrizzer Økologisk- 23 ml - John Masters de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026190,95 kr2,95 kr (2%)
27. maj 2026188 kr2,95 kr (2%)
18. maj 2026190,95 kr2,95 kr (2%)
14. maj 2026188 kr2,95 kr (2%)
13. maj 2026190,95 kr1,05 kr (1%)
9. maj 2026192 kr4,95 kr (3%)
8. maj 2026196,95 kr6 kr (3%)
7. maj 2026190,95 kr2,95 kr (2%)
5. maj 2026188 kr2,95 kr (2%)
3. maj 2026190,95 kr2,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret