Gå til hovedindhold

Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket

AbenaHudplejeEAN: 5703538230417
Pris fra 128 krtil 255,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 127,94 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume, 5 ltr. dunk
128 kr
Til butik
Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume, 5 ltr. dunk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Håndsæbe
Farve: 1
Artikel nr.: 6760
EAN: 5703538230417
Varenr.: 6234533
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket
212,5 kr
Til butik
Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket billede

Produktinformation

ABENA Flydende Håndsæbe, med parfume, 5000 ml Mild mod huden effektiv mod urenheder ABENA Flydende Håndsæbe er en hudvenlig og effektiv sæbe, der er særligt velegnet til hyppig håndvask. Med en pH-værdi på 45 og tilsat glycerin plejer og beskytter sæben...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5703538230417
Varenr.: 55285274214776
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Sæbe Abena med Parfume 5 Liter
255,94 kr
Til butik
Sæbe Abena med Parfume 5 Liter billede

Produktinformation

Abenas Flydende sæbe er særligt velegnet til daglig håndvask. pH værdien af sæben er justeret så den matcher hudens pH. Dette gør produktet alsidigt og brugbart til hyppig brug. Produktet er uden farvestoffer men med parfume. Kun til udvortes brug. Undgå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Håndsæbe
EAN: 5703538230417
Varenr.: 1122575

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
2Sikkerhedsgiganten212,5 kr212,5 krKøb
3Hertels Boresko255,94 kr255,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket

PriceData har fulgt prisen på Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket i 183 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 212,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Håndsæbe flydende, ABENA, 5000 ml, med parfume | Håndrengøring & pleje | Håndsæbe | Svanemærket de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026128 kr9 kr (7%)
27. maj 2026137 kr20 kr (13%)
22. maj 2026157 kr29 kr (23%)
14. maj 2026128 kr29 kr (18%)
9. maj 2026157 kr29 kr (23%)
3. maj 2026128 kr29 kr (18%)
30. apr. 2026157 kr20 kr (15%)
26. apr. 2026137 kr17 kr (11%)
18. apr. 2026154 kr26 kr (20%)
3. apr. 2026128 kr19 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret