Gå til hovedindhold

Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT

VikanSkrabere & KosteEAN: 5705022004894
Pris fra 92 krtil 105,6 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,6 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndskraber, Vikan, 23,5x2,2cm, rød, PP/rustfrit stål
92 kr
Til butik
Håndskraber, Vikan, 23,5x2,2cm, rød, PP/rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere & Koste
Farve: 2
Artikel nr.: 40094
EAN: 5705022004894
Varenr.: 10510901
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT
-20%105,6 kr
Før 132 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Denne håndskraber fra Vikan er en uundværlig hjælper i rengøringen. Med sit fleksible rustfrie stålblad og ergonomiske design gør den det nemt at fjerne klistrede aflejringer og indtørrede madrester fra overflader. Det afrundede stålblad sikrer samtidig e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere
EAN: 5705022004894
Varenr.: 48876218286417

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Sikkerhedsgiganten105,6 kr105,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT i 156 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Håndskraber 40095, Vikan, hvid, PP/rustfrit stål, 10 cm - 10 cm / Rød | Skrabere | Grundig Rengøring | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202692 kr7,02 kr (8%)
23. maj 202684,98 kr7,02 kr (8%)
22. maj 202692 kr7,02 kr (8%)
15. maj 202684,98 kr7,02 kr (8%)
14. maj 202692 kr7,02 kr (8%)
3. maj 202684,98 kr
30. apr. 202684 kr1 kr (1%)
28. apr. 202683 kr1,98 kr (2%)
23. apr. 202684,98 kr1,98 kr (2%)
20. apr. 202683 kr9,6 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret