Gå til hovedindhold

Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter

VikanØser og håndskovleEAN: 5705020567537
Pris fra 37,5 krtil 46,6 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9,1 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndskovl VIKAN-Hygienic Blå 1,0L
-36%37,5 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndskovl VIKAN-Hygienic Blå 1,0L billede

Produktinformation

Denne innovativt designede skovl er konstrueret med både letvægtsmaterialer og holdbarhed i tankerne, hvilket gør den til en uundværlig genstand i ethvert køkken eller andet område, hvor renlighed er en topprioritet. Skovlen er fremstillet i ét stykke ude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Foderartikler
EAN: 5705020567537
Varenr.: 253995
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter
-20%46,6 kr
Før 58,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter billede

Produktinformation

Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PPOpgrader dit havearbejde med denne praktiske og alsidige håndskovl fra Vikan. Med dens dimensioner på 34x12x11cm og en kapacitet på 1 liter, er denne skovl det ideelle redskab til dine udendørs haveopgave...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Øser og håndskovle
EAN: 5705020567537
Varenr.: 47429062623569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk37,5 kr37,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten46,6 kr46,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter

PriceData har fulgt prisen på Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 36,3 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 58,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 37,5 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Håndskovl, Vikan, 34x12x11cm, 1 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
22. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
15. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
14. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
2. maj 202637,5 kr9,1 kr (20%)
1. maj 202646,6 kr9,1 kr (24%)
18. apr. 202637,5 kr20,75 kr (36%)
17. apr. 202658,25 kr20,75 kr (55%)
27. mar. 202637,5 kr20,75 kr (36%)
26. mar. 202658,25 kr20,75 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret