Gå til hovedindhold

Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter

VikanØser og håndskovleEAN: 5705020567032
Pris fra 45,41 krtil 57,2 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,79 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.41 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndskovl VIKAN-Hygienic Blå 2,0L
-36%45,41 kr
Før 71,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndskovl VIKAN-Hygienic Blå 2,0L billede

Produktinformation

Denne innovativt designede håndskovl er specielt udviklet med fokus på både lethed og holdbarhed, hvilket gør den til et ideelt værktøj for et bredt spektrum af miljøer - lige fra køkkenfaciliteter til industriområder og steder, hvor fødevarer behandles...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Foderartikler
EAN: 5705020567032
Varenr.: 253996
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter
-20%57,2 kr
Før 71,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter billede

Produktinformation

Skab en mere effektiv rengøring og håndtering af materialer med denne håndskovl fra Vikan. Med dimensioner på 16x37x13cm og en kapacitet på 2 liter er denne håndskovl det perfekte værktøj til en lang række opgaver. Lavet af holdbart PP-materiale og tilgæn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Øser og håndskovle
EAN: 5705020567032
Varenr.: 47429062426961

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk45,41 kr45,41 krKøb
2Sikkerhedsgiganten57,2 kr57,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter

PriceData har fulgt prisen på Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 44,8 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 71,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 45,41 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Håndskovl, Vikan, 16x37x13cm, 2 l, flere farver, PP - Blå | Øser og håndskovle | Fødevarer Håndtering | Koste-Skovle & Skafter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202645,41 kr11,79 kr (21%)
30. maj 202657,2 kr11,79 kr (26%)
23. maj 202645,41 kr11,79 kr (21%)
22. maj 202657,2 kr11,79 kr (26%)
15. maj 202645,41 kr11,79 kr (21%)
14. maj 202657,2 kr11,79 kr (26%)
2. maj 202645,41 kr11,79 kr (21%)
1. maj 202657,2 kr11,79 kr (26%)
18. apr. 202645,41 kr26,09 kr (36%)
17. apr. 202671,5 kr26,09 kr (57%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret