Gå til hovedindhold

Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml

MerakiHudplejeEAN: 5707644807952
Pris fra 90,95 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 58,05 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Hand Serum, 50ml.
90,95 kr
Til butik
Meraki Hand Serum, 50ml. billede

Produktinformation

Forkæl dine hænder med dette håndserum fra Meraki. En silkeblød konsistens, som har en beroligende effekt på kløende hud, mens hyaluronsyre minimerer rynker og gør huden glattere, blødere og mere smidig. Det forfriskende serum hjælper med at opretholde fu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Håndpleje
EAN: 5707644807952
Varenr.: 41828
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Serum 50 ml
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Serum 50 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Serum er et anti-age håndserum, der med hjælp fra hyaluronsyre, minimerer rynker og gør huden **glattere, blødere og mere smidig.** Den silkebløde gel indeholder desuden F-vitamin og blødgørende ingredienser som sheasmør, betain og olivenolie.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 5707644807952
Varenr.: 103177
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Serum 50 ml
117 kr
Til butik
Meraki Hand Serum 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Ekstra pleje til tørre hænder · Absorberes hurtigt · Ideel under håndcreme Et let og koncentreret håndserum, der giver målrettet pleje til tørre, udsatte hænder. Konsistensen trænger hurtigt ind uden at fedte og tilfører intens fugt samt komfort, så huden føles smidig og velplejet. Brug det alene for et let fugtboost – eller som et effektivt underlag under din håndcreme for at forstærke effekten. Fordele Giver intensiv fugt og hjælper huden med at holde på den Udglatter og blødgør hudens overflade Styrker hændernes modstandskraft mod daglig belastning som vask og håndsprit Absorberes hurtigt uden klæbrighed Perfekt til at pleje neglebånd og tørre områder Velegnet til daglig brug og som kur ved ekstra tørhed Sådan bruger du produktet Påfør 1–2 pump på rene, tørre hænder. Fordel på håndrygge, mellem fingre og over neglebånd med blide, cirkulære bevægelser. Afslut med håndcreme for at forsegle fugten – især ved meget tør hud. Brug morgen og aften eller efter behov i løbet af dagen. Resultat Hænderne efterlades blødere, mere glatte og komfortable med en smidig fornemmelse. Ved kontinuerlig brug opleves en mere modstandsdygtig hud, der ser velplejet ud – også på neglebånd og tørre områder. Tip Brug som natkur: Massér et generøst lag ind og tag evt. bomuldshandsker på for maksimal effekt. Påfør efter håndsprit for at genoprette fugtbalancen uden at fedte.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Fodpleje & Håndpleje
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 5707644807952
EAN: 5707644807952
Varenr.: 5707644807952
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Hand serum, Sølv
-21%118 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndserum 50 ml
-14%129 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml
139 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Hand Serum 50 ml
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk90,95 kr90,95 krKøb
2NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
3Beautycos DK117 kr146 krKøb
4Rikki Tikki Shop118 kr118 krKøb
5KitchenTime DK129 kr178 krKøb
6Likehome.dk139 kr139 krKøb
7NordicFeel DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Håndserum Meraki Hand - COSMOS Økologisk plejegel med F-vitamin, hyaluronsyre & agurkeekstrakt, 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202690,95 kr14 kr (13%)
31. maj 2026104,95 kr14 kr (15%)
14. apr. 202690,95 kr
13. apr. 202691 kr
29. mar. 202690,95 kr1 kr (1%)
14. mar. 202689,95 kr24,05 kr (21%)
13. mar. 2026114 kr24,05 kr (27%)
19. jan. 202689,95 kr17,05 kr (16%)
17. jan. 2026107 kr17,05 kr (19%)
2. jan. 202689,95 kr4,95 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret