Gå til hovedindhold

Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå

House DoctorSkåleEAN: 5707644321137
Pris fra 159 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 13. maj

Sammenlign priser på Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Rustic skål 21 cm
-34%159 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Rustic skål 21 cm billede

Produktinformation

House Doctor Rustic skål 21 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Morgenmadsskåle
EAN: 5707644321137
Varenr.: 23722-02
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
House Doctor - Rustic skål 21,5cm
-24%175 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Rustic skål 21,5cm billede

Produktinformation

"Rustic" stentøjsserie fra House Doctor til køkkenet - en skøn serie med et råt autentisk unika design, til en meget fornuftig og rimelig pris på alle dele. Serien tåler opvaskemaskine og microovn.Mål: 21,5x7,5cmVariation i hver del vil kunne

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
EAN: 5707644321137
Varenr.: Hc0810
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Rustic Skål, grå/blå Stor Ø21,5 cm
-26%177 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Rustic Skål, grå/blå Stor Ø21,5 cm billede

Produktinformation

Smuk Rustic keramik skål fra House Doctor. Rustic skål fra House Doctor er velegnet både til en portion morgenmad, suppe eller som serveringsskål. Tåler mikroovn og opvaskemaskine. Mål: dia.: 21,5 cm h.: 7,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Farve: Blå
EAN: 5707644321137
Varenr.: HD206260810
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK159 kr208 krKøb
2Pindhus.dk175 kr175 krKøb
3Rikki Tikki Shop177 kr177 krKøb
4Likehome.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå

PriceData har fulgt prisen på Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Håndlavet keramikskål House Doctor Rustic Ø21,5 cm grå/blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026159 kr10 kr (7%)
29. maj 2026149 kr10 kr (6%)
28. maj 2026159 kr10 kr (7%)
24. maj 2026149 kr10 kr (6%)
23. maj 2026159 kr15 kr (10%)
13. maj 2026144 kr12 kr (8%)
11. maj 2026156 kr12 kr (8%)
10. maj 2026144 kr15 kr (9%)
8. maj 2026159 kr15 kr (10%)
7. maj 2026144 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret