Gå til hovedindhold

Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan

VikanRengøringsmidlerEAN: 5705020419614
Pris fra 174,2 krtil 258,6 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 84,4 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan UST Håndbørste m/langt skaft, 395 mm, Stiv, Pink
-10%174,2 kr
Før 192,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan UST Håndbørste m/langt skaft, 395 mm, Stiv, Pink billede

Produktinformation

Denne UST-håndbørste med langt skaft har sikker fastgørelse af børstehårene i vinklede børstehårsunits, som sikrer optimal rengøring af maskiner, spande, beholdere og kar i højrisikoområder. Alle UST-børster har et særligt børstehårssystem, som minimerer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020419614
Varenr.: 590460
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan
-20%258,6 kr
Før 323,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan billede

Produktinformation

Vikan Håndbørste med langt skaft Stiv UST børste til krævende rengøring Denne pink håndbørste fra Vikan er en professionel rengøringsløsning designet til brug i højrisikoområder, hvor hygiejne er afgørende. Med UST-teknologi (Ultra Safe Technology) og st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring
EAN: 5705020419614
Varenr.: 55169038680440

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk174,2 kr174,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten258,6 kr258,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan

PriceData har fulgt prisen på Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan i 153 dage. Laveste pris i perioden er 174,2 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 323,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 174,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Håndbørste, Vikan, 39,5x7x14cm, pink, glas/polyester/PP, stiv, UST | Rengøring | Til fødevarer | Vikan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026174,2 kr84,4 kr (33%)
30. maj 2026258,6 kr84,4 kr (48%)
23. maj 2026174,2 kr84,4 kr (33%)
22. maj 2026258,6 kr84,4 kr (48%)
15. maj 2026174,2 kr84,4 kr (33%)
14. maj 2026258,6 kr84,4 kr (48%)
2. maj 2026174,2 kr84,4 kr (33%)
1. maj 2026258,6 kr84,4 kr (48%)
18. apr. 2026174,2 kr149,05 kr (46%)
17. apr. 2026323,25 kr149,05 kr (86%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret