Gå til hovedindhold

Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring

VikanBørster og kosteEAN: 5705022023994
Pris fra 96,5 krtil 98,1 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,6 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Håndbørste m/vandgennemløb, 330 mm, Stiv, Blå
-21%96,5 kr
Før 122,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Håndbørste m/vandgennemløb, 330 mm, Stiv, Blå billede

Produktinformation

Rengøring af overflader og emner som f.eks. støvler, hvor der kræves direkte påføring af vand under rengøringen. Børsten har et effektivt børstemønster og har vandgennemløb helt ud forrest i børstehovedet. Børsten leveres med 2 koblingstyper som passer ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022023994
Varenr.: 590953
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring
-20%98,1 kr
Før 122,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Denne håndbørste med vandgennemløb fra Vikan er perfekt til rengøring af overflader og emner, hvor der kræves direkte påføring af vand under rengøringen. Børsten har dimensionerne 33x4,8x7,5cm og fås i flere forskellige farver. Børsten er lavet af polyest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705022023994
Varenr.: 47429058134353

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk96,5 kr96,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten98,1 kr98,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring i 154 dage. Laveste pris i perioden er 96,5 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 122,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 96,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Håndbørste med vandgennemløb, Vikan, 33x4,8x7,5cm, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, stiv - Blå | Børster og koste | Fjernlager | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202696,5 kr1,6 kr (2%)
30. maj 202698,1 kr1,6 kr (2%)
23. maj 202696,5 kr1,6 kr (2%)
22. maj 202698,1 kr1,6 kr (2%)
15. maj 202696,5 kr1,6 kr (2%)
14. maj 202698,1 kr1,6 kr (2%)
2. maj 202696,5 kr1,6 kr (2%)
1. maj 202698,1 kr1,6 kr (2%)
18. apr. 202696,5 kr26,13 kr (21%)
17. apr. 2026122,63 kr26,13 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret