Gå til hovedindhold

Benedikt & Jäger Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A

Benedikt & JägerEludstyrEAN: 9005738180575
Pris fra 483,21 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65,79 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483.21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Håndbetjent motorværn MU25, 6,3-10A
483,21 kr
Til butik
Håndbetjent motorværn MU25, 6,3-10A billede

Produktinformation

Benedict Håndbetjent motoværn til beskyttelse af motor mv. Egensikker op til 6,3A med en kortslutningsbrydeevne på 50kA

Produktspecifikationer

EAN: 9005738180575
Varenr.: 15845073125711
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A
509 kr
Til butik
Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A billede

Produktinformation

Automatisk afbryder ved overbelastning Benedict håndbetjent motorværn MU25 6,3-10 A anvendes til at beskytte en motor mod overbelastning, kortslutning og overophedning. Den er med termisk beskyttelse. Nominel drifteffekt 400 V: 4 kW Nominel driftsspændin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: gray
Størrelse: 45 mm x 80 mm x 83 mm
EAN: 9005738180575
Varenr.: 1422100082
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hndbetjent motorvrn MU25, 6,3-10A
524 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
B&J MU25 motorværn, 6,3-10 A
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN483,21 kr483,21 krKøb
2LavprisVærktøj509 kr509 krKøb
3WATTOO.DK524 kr524 krKøb
4Greenline549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A

PriceData har fulgt prisen på Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 471 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 483,21 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Håndbetjent motorværn MU25 til 6,3-10A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026483,21 kr
12. maj 2026483 kr
11. maj 2026483,21 kr
9. maj 2026483 kr11,59 kr (2%)
7. maj 2026471,41 kr11,59 kr (2%)
6. maj 2026483 kr11,59 kr (2%)
23. apr. 2026471,41 kr11,59 kr (2%)
22. apr. 2026483 kr11,59 kr (2%)
19. apr. 2026471,41 kr11,59 kr (2%)
18. apr. 2026483 kr11,59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret