Gå til hovedindhold

HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd

HYTEComputerkomponenterEAN: 1220000351752
Pris fra 3.405 krtil 4.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 994 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.218 kr 7. apr.

Sammenlign priser på HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3405 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid
3.405 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

HYTE Y70 Touch Infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd - 14,1" touch screen-display

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-WW
EAN: 1220000351752
Varenr.: 1002507354
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd
3.416 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch Infinite - Snow White - Kabinet - Miditower - Hvid
3.416 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite - Snow White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Dual Chamber Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 235mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 39 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 slots (riser inkluderet - PCI-E Gen 4.0), front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid - 3nd Gen 14.9" Integrated Touchscreen with 688 x 2560 resolution at 60Hz - Supports 4 slots vertical GPU mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-WW
EAN: 1220000351752
Varenr.: 3273337
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE Y70 TOUCH INFINITE CASE, 14.9 [SNOW WHITE] Kabinet - GEEKD.dk
3.416 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid
4.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.405 kr3.405 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.416 kr3.416 krKøb
3Proshop DK3.416 kr3.416 krKøb
4Geekd3.416 kr3.416 krKøb
5Ultrashop4.399 kr4.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.218 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 3.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.372 kr.

Den nuværende pris på 3.405 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for HYTE Y70 Touch - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - snehvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.405 kr12 kr (0%)
2. jun. 20263.393 kr14 kr (0%)
1. jun. 20263.379 kr14 kr (0%)
31. maj 20263.393 kr11 kr (0%)
30. maj 20263.404 kr12 kr (0%)
29. maj 20263.416 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.404 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.415 kr27 kr (1%)
20. maj 20263.388 kr11 kr (0%)
18. maj 20263.399 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret