Gå til hovedindhold

HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid

HYTEComputerkomponenterEAN: 1220000351769
Pris fra 3.339 krtil 3.416 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.288 kr 31. mar.

Sammenlign priser på HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3339 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid
3.339 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid billede

Produktinformation

HYTE Y70 Touch Infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort/hvid - USB/Lyd - 14,1" touch screen-display

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-WB
EAN: 1220000351769
Varenr.: 1002507353
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch Infinite - Panda - Kabinet - Miditower - Hvid
3.350 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite - Panda - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Dual Chamber Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 235mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 39 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 slots (riser inkluderet - PCI-E Gen 4.0), front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid / sort - 3nd Gen 14.9" Integrated Touchscreen with 688 x 2560 resolution at 60Hz - Supports 4 slots vertical GPU mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-WB
EAN: 1220000351769
Varenr.: 3273356
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch Infinite 14,5" Mid Tower (panda)
3.350 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE Y70 TOUCH INFINITE CASE, 14.9 [PANDA] Kabinet - GEEKD.dk
3.416 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.339 kr3.339 krKøb
2Proshop DK3.350 kr3.350 krKøb
3Komplett DK3.350 kr3.350 krKøb
4Geekd3.416 kr3.416 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid

PriceData har fulgt prisen på HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.287 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 3.350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.332 kr.

Den nuværende pris på 3.339 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort/Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.339 kr11 kr (0%)
13. maj 20263.350 kr11 kr (0%)
9. maj 20263.339 kr11 kr (0%)
19. apr. 20263.350 kr3 kr (0%)
18. apr. 20263.347 kr1 kr (0%)
17. apr. 20263.346 kr1 kr (0%)
15. apr. 20263.347 kr36 kr (1%)
8. apr. 20263.311 kr23 kr (1%)
31. mar. 20263.288 kr59 kr (2%)
15. feb. 20263.347 kr15 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret