Gå til hovedindhold

HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

HyteComputerkomponenterEAN: 1220000351745
Pris fra 3.114 krtil 4.019 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 905 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3114 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
3.114 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

HYTE Y70 Touch Infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd - 14,1" touch screen-display

Produktspecifikationer

Mærke: Hyte
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-BB
EAN: 1220000351745
Varenr.: 1002507351
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd
3.350 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch Infinite - Pitch Black - Kabinet - Miditower - Sort
3.415 kr
Til butik
HYTE Y70 Touch Infinite - Pitch Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Dual Chamber Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 235mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 39 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 slots (riser inkluderet - PCI-E Gen 4.0), front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort - 3nd Gen 14.9" Integrated Touchscreen with 688 x 2560 resolution at 60Hz - Supports 4 slots vertical GPU mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HYTE
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CS-HYTE-Y70TTI-BB
EAN: 1220000351745
Varenr.: 3273373
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HYTE Y70 TOUCH INFINITE CASE, 14.9 [PITCH BLACK] Kabinet - GEEKD.dk
3.416 kr
Til butik
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
HYTE Y70 Touch Infinite Black Kabinet
3.649 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Hyte Y70 Touch Infinite Midi Tower - sort
3.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Hyte Y70 Touch Infinite Midi Tower - sort
3.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HYTE Y70 Touch Infinite Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
4.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.114 kr3.114 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.350 kr3.350 krKøb
3Proshop DK3.415 kr3.415 krKøb
4Geekd3.416 kr3.416 krKøb
5Shark Gaming DK3.649 kr3.649 krKøb
6Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
7Vivas DK3.719 kr3.978 krKøb
8Ultrashop4.019 kr4.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.114 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.288 kr.

Den nuværende pris på 3.114 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for HYTE Y70 Touch infinite - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (glas) - ingen strømforsyning (ATX) - kulsort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.114 kr233 kr (7%)
9. maj 20263.347 kr108 kr (3%)
7. maj 20263.239 kr2 kr (0%)
3. maj 20263.237 kr3 kr (0%)
2. maj 20263.240 kr4 kr (0%)
30. apr. 20263.244 kr4 kr (0%)
27. apr. 20263.248 kr5 kr (0%)
26. apr. 20263.243 kr7 kr (0%)
25. apr. 20263.250 kr28 kr (1%)
24. apr. 20263.278 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret