Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid)

Hewlett-PackardMus og trackballsEAN: 0196786272547
Pris fra 499 krtil 646 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 452 kr 9. apr.

Sammenlign priser på HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HyperX Pulsefire Haste 2 Optisk Trådløs Kabling Hvid
499 kr
Til butik
HyperX Pulsefire Haste 2 Optisk Trådløs Kabling Hvid billede

Produktinformation

HyperX Pulsefire Haste 2 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - trådløs modtager (USB) - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6N0A9AA
EAN: 0196786272547
Varenr.: 1001144540
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid)
504 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus HyperX Pulsefire Haste 2 - trådløs/med kabel - hvid
-25%539 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus HyperX Pulsefire Haste 2 - trådløs/med kabel - hvid billede

Produktinformation

HyperX Pulsefire Haste 2 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - trådløs modtager (USB) - hvidHyperX Pulsefire Haste 2 Wireless er udviklet til gamere, der ikke vil spilde så meget som et splitsekund, og som gerne vil have friheden fra en trådløs forbindelse. Denne nye udgave af Pulsefire Haste har en robust overflade og vejer stadig kun 61 g og har 100 timers batteritid samt flere forbedringer. Pulsefire Haste 2 Wireless har to tilstande for trådløs forbindelse, så du kan skifte mellem 2,4 GHz- og Bluetooth-forbindelse samt et opladningskabel, så du kan bruge musen med ledning, mens den lader op. Vi har også sørget for, at du får alle de tilpassede HyperX-komponenter, som har høj ydeevne, som f.eks. præcisionen fra HyperX 26K Sensor med den oprindelige DPI på op til 26.000 og sporingshastighed på op til 650 IPS. Vores tilpassede HyperX Switches giver robust, taktil og hørbar reaktion på alle overbevisende klik og er anslået til en levetid på op til 100 millioner klik. Du får også glæde af en enestående fysisk styring af musen med skates med lav friktion og den medfølgende tape til grebene. Få mest muligt ud af hver eneste bevægelse med musen med HyperX NGENUITY-software, og opret makroer til de 6 programmerbare knapper, tilpas dine DPI-indstillinger og RGB-lyset.GenereltBredde: 6.68 cmDybde: 12.43 cmEnhedstype: MusFarve: HvidGaming: JaHøjde: 3.82 cmTrådløs modtager: Trådløs modtager (USB)Vægt: 60 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 26000 dpiEgenskaber: Polytetrafluoroethylene (PTFE) feetsymmetrisk d...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 0.25g
EAN: 0196786272547
Varenr.: 1968569
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus HyperX Pulsefire Haste 2 - trådløs/med kabel - hvid
-24%559 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HyperX Pulsefire Haste 2 Optisk Trådløs Kabling Hvid
569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless - White - Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
646 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK499 kr499 krKøb
2CS MEGASTORE DK504 kr543 krKøb
3Boligcenter DK539 kr539 krKøb
4Vivas DK559 kr628 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb
6Proshop DK646 kr685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid)

PriceData har fulgt prisen på HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 452 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse (USB, trådløs, symmetrisk, op til 26000 dpi, hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026499 kr1 kr (0%)
26. maj 2026500 kr5 kr (1%)
25. maj 2026505 kr6 kr (1%)
24. maj 2026499 kr3 kr (1%)
23. maj 2026502 kr3 kr (1%)
21. maj 2026505 kr6 kr (1%)
20. maj 2026499 kr3 kr (1%)
19. maj 2026502 kr26 kr (5%)
29. apr. 2026476 kr17 kr (4%)
25. apr. 2026459 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret