Gå til hovedindhold

Targus HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa

TargusStrømforsyninger og opladereEAN: 6941921147051
Pris fra 108 krtil 193,44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85,44 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HyperJuice Strømforsyningsadapter 20Watt
108 kr
Til butik
HyperJuice Strømforsyningsadapter 20Watt billede

Produktinformation

HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa

Produktspecifikationer

Mærke: Sanho
Artikel nr.: HJ205EU
EAN: 6941921147051
Varenr.: 1002248544
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus HyperJuice power adapter - USB 24 pin USB-C - 20 Watt
136 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Hyper - HyperJuice 20W USB-C-oplader (EU)
168 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hyper - Hyperjuice 20w Usb-c Oplader (eu)
169,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hyperjuice 20W Charger Usb-c
193,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK108 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
3Proshop DK136 kr175 krKøb
4Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
5Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
6Hertels Boresko193,44 kr193,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa

PriceData har fulgt prisen på HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa i 165 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for HyperJuice - Strømforsyningsadapter - 20 Watt - PD - 2 output-stikforbindelser (USB, USB-C) - hvid - Europa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026108 kr1 kr (1%)
29. maj 2026107 kr1 kr (1%)
28. maj 2026108 kr4 kr (4%)
27. maj 2026104 kr3 kr (3%)
26. maj 2026107 kr1 kr (1%)
14. maj 2026108 kr3 kr (3%)
12. maj 2026105 kr3 kr (3%)
11. maj 2026108 kr3 kr (3%)
10. maj 2026105 kr2 kr (2%)
9. maj 2026107 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret