Gå til hovedindhold

Boligcenter Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm

BoligcenterPuder til stole og sofaerEAN: 8720845706227
Pris fra 249 krtil 329 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm
-29%249 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Forny dit uderum med denne lækre hynde til havebænk i slidstærkt oxfordstof! Den vinrøde bænkehynde tilfører ikke blot ekstra komfort til din havebænk, men fungerer også som et stilfuldt indslag i din udendørs indretning. Oxfordstoffet er særl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Hynder til stole & sofaer
Størrelse: 200 x 50 x 3 cm
EAN: 8720845706227
Varenr.: 56916816331101
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hynde til havebænk 200x50x4 cm stof pink
309 kr
Til butik
Hynde til havebænk 200x50x4 cm stof pink billede

Produktinformation

Giv dit uderum et nyt look på et øjeblik med disse komfortable hynder til havebænke! Slidstærkt materiale: Oxfordstof er et let og vandafvisende materiale, der også er rivefast og pletafvisende. Det anvendte garn gør stoffet slidstærkt og åndbart. Det bliver heller ikke let krøllet.Blødt fyld: Udendørshynden er fyldt med hule fibre for ekstra blød og optimal siddekomfort. Bænkehynden vender tilbage til sin originale facon efter hver brug.Bred anvendelse: Hynden er ikke kun egnet til udendørs brug på have- og terrassemøbler, men kan også bruges indendørs som en bænkehynde eller som siddehynde i stuen. Hynden er en smuk dekoration, der vil give dit hjem et frisk look.Skridsikkert design: Snorene er designet til at gøre det nemt at fastgøre sædehynden til møblet og holde den godt og pænt på plads. Godt at vide:Produktet pakkes under vakuum, så det skal bruge lidt tid at udvide sig og komme tilbage til sin oprindelige form. Farve: LyserødMateriale: Oxfordstof (100 % polyester)Materiale, fyld: SkumfibreMål: 200 x 50 x 4 cm (L x B x T)Snorlængde (hver): 30 cmMed 2 sæt snoreVandafvisende...

Produktspecifikationer

Kategori: Stolehynder
Vægt: 1.1g
EAN: 8720845706227
Varenr.: 1284840
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Hynde til havebænk 200x50x4 cm stof pink
329 kr
Til butik
Hynde til havebænk 200x50x4 cm stof pink billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Stolehynder
Vægt: 1.1g
EAN: 8720845706227
Varenr.: 1284840

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BoligRetning249 kr249 krKøb
2Boligcenter DK309 kr309 krKøb
3Livera DK329 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm

PriceData har fulgt prisen på Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 40% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Hynde Til Havebænk Oxfordstof - Lyserød / 200 x 50 x 3 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026249 kr70 kr (39%)
3. mar. 2026179 kr10 kr (6%)
2. mar. 2026169 kr10 kr (6%)
1. mar. 2026179 kr10 kr (6%)
28. feb. 2026169 kr10 kr (6%)
27. feb. 2026179 kr10 kr (6%)
13. feb. 2026169 kr10 kr (6%)
12. feb. 2026179 kr10 kr (6%)
29. jan. 2026169 kr10 kr (6%)
28. jan. 2026179 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret