Gå til hovedindhold

Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal

Halo DesignLamperEAN: 5705639801008
Pris fra 525 krtil 979 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 501 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 525 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, lysegrå
525 kr
Til butik
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, lysegrå billede

Produktinformation

"Hyggelig genopladelig bordlampe til stuen eller orangeriet Hygge-genopladelig bordlampe er helt ny i sortimentet hos Halo Design. Den har fået navnet ""Hygge"", da det netop er det, denne lampe er med til at sprede. Det klassiske

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Lampetyper
Farve: warm grey, antique brass
Størrelse: Ø19 cm x 25 cm
EAN: 5705639801008
Varenr.: 6248101888
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, lysegrå
549 kr
Til butik
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, lysegrå billede

Produktinformation

"Genopladelig og dæmpbar bordlampe i tidsløst dansk design Ønsker du en fleksibel belysning - én du nemt kan flytte eller tage med dig rundt i hjemmet - og endda med udendørs? Så kan du med fordel lige tage et ekstra kig her på Halo Designs genoplade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Indendørslamper
Farve: warm grey, antique brass
Størrelse: Ø19 cm x 25 cm
EAN: 5705639801008
Varenr.: 6248101888
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Varm Grå
698 kr
Til butik
Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Varm Grå billede

Produktinformation

Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Varm Grå"Hygge" er et ord, som er særligt kendt blandt os danskere. Vi forbinder det ofte med noget, der er rart, afslappende, trygt og genkendeligt. Lige netop disse stemninger har Halo Design forsøgt at skabe med Hygge, som er designet af Michael Waltersdorff. Denne Hygge Portablebordlampe er Ø19 og kan lades op med den medfølgende 1 meter lange ledning. Lampen er ledningsfri og kan derfor også medbringes på altanen eller terrassen, så der er sikret den...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Bordlamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 801008
EAN: 5705639801008
Varenr.: 2347019
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal
-13%780 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, lysegrå
929 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, grå
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk525 kr525 krKøb
2Greenline549 kr549 krKøb
3Homeshop DK698 kr698 krKøb
4Lampemesteren DK780 kr780 krKøb
5LavprisEl929 kr929 krKøb
6BilligVVS DK979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal

PriceData har fulgt prisen på Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal i 112 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 525 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Warm Grey Halo Design - Altan - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026525 kr24 kr (4%)
23. maj 2026549 kr24 kr (5%)
7. maj 2026525 kr94 kr (15%)
3. maj 2026619 kr118 kr (24%)
23. apr. 2026501 kr111 kr (18%)
22. apr. 2026612 kr111 kr (22%)
8. apr. 2026501 kr111 kr (18%)
7. apr. 2026612 kr111 kr (22%)
3. apr. 2026501 kr77 kr (18%)
3. mar. 2026424 kr188 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret