Gå til hovedindhold

Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal

Halo DesignLamperEAN: 5705639801022
Pris fra 612 krtil 999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød
612 kr
Til butik
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød billede

Produktinformation

"Hyggelig genopladelig bordlampe til stuen eller orangeriet Hygge-genopladelig bordlampe er helt ny i sortimentet hos Halo Design. Den har fået navnet ""Hygge"", da det netop er det, denne lampe er med til at sprede. Det klassiske

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Lampetyper
Farve: maroon red, antique brass
Størrelse: Ø19 cm x H25 cm
EAN: 5705639801022
Varenr.: 6248101901
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød
669 kr
Til butik
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød billede

Produktinformation

"Genopladelig og dæmpbar bordlampe i tidsløst dansk design Ønsker du en fleksibel belysning - én du nemt kan flytte eller tage med dig rundt i hjemmet - og endda med udendørs? Så kan du med fordel lige tage et ekstra kig her på Halo Designs genoplade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Indendørslamper
Farve: maroon red, antique brass
Størrelse: Ø19 cm x H25 cm
EAN: 5705639801022
Varenr.: 6248101901
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Maroon
698 kr
Til butik
Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Maroon billede

Produktinformation

Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Maroon "Hygge" er et ord, som er særligt kendt blandt os danskere. Vi forbinder det ofte med noget, der er rart, afslappende, trygt og genkendeligt. Lige netop disse stemninger har Halo Design forsøgt at skabe med Hygge, som er designet af Michael Waltersdorff. Denne Hygge Portablebordlampe er Ø19 og kan lades op med den medfølgende 1 meter lange ledning. Lampen er ledningsfri og kan derfor også medbringes på altanen eller terrassen, så der er sikret den h...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Bordlamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 801022
EAN: 5705639801022
Varenr.: 2347021
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal
-8%830 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød
929 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, rød
979 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkerød
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk612 kr612 krKøb
2Greenline669 kr669 krKøb
3Homeshop DK698 kr698 krKøb
4Lampemesteren DK830 kr830 krKøb
5LavprisEl929 kr929 krKøb
6BilligVVS DK979 kr979 krKøb
7LavprisVVS999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal i 112 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Hygge Portable Bordlampe Ø19 Maroon Halo Design - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026612 kr87 kr (17%)
7. maj 2026525 kr94 kr (15%)
3. maj 2026619 kr148 kr (31%)
23. apr. 2026471 kr141 kr (23%)
22. apr. 2026612 kr141 kr (30%)
8. apr. 2026471 kr106 kr (18%)
7. apr. 2026577 kr106 kr (23%)
3. apr. 2026471 kr82 kr (21%)
3. mar. 2026389 kr188 kr (33%)
12. feb. 2026577 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret