Gå til hovedindhold

Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model

GeberitSanitetEAN: 4025416022947
Pris fra 293 krtil 522,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 229,5 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 286,58 kr 24. maj

Sammenlign priser på Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit komplet universal vandls m. studs
293 kr
Til butik
Geberit komplet universal vandls m. studs billede

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Vandlse Til kkkenvasken
EAN: 4025416022947
Varenr.: 188947050
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit vandlås, rumsparemodel til enkeltvask
293 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model
325 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 mm Køkkenvandlås rumspare model Geberit
338,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Univ. Køkkenvandlås 50Mm Rumspare Model
353,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit køkkenvandlås 1 1/2", hvid
359 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Univ. køkkenvandlås 50mm rumspare model
363,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit køkkenvandlås 1 1/2", hvid
389 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Geberit universalvandlås til enkeltvask, 50mm
522,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK293 kr293 krKøb
2Proshop DK293 kr332 krKøb
3CS MEGASTORE DK325 kr364 krKøb
4VVS.dk338,75 kr338,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk353,75 kr353,75 krKøb
6LavprisVVS359 kr359 krKøb
7MaintainIt363,75 kr363,75 krKøb
8BilligVVS DK389 kr389 krKøb
9vvsfittings.dk522,5 kr522,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model

PriceData har fulgt prisen på Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model i 181 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Hvid Geberit vandlås 50mm x 1 1/2 hvid til enkeltvask - rumbesparende model de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026293 kr6,42 kr (2%)
24. maj 2026286,58 kr6,42 kr (2%)
23. maj 2026293 kr6,42 kr (2%)
10. maj 2026286,58 kr6,42 kr (2%)
8. maj 2026293 kr2 kr (1%)
5. maj 2026295 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026293 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026290 kr5 kr (2%)
20. jan. 2026285 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026284 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret