Gå til hovedindhold

Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11

GEBERITSanitetEAN: 4025416018704
Pris fra 74,35 krtil 124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 49,65 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.35 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 x 40 mm P-vandlås Geberit
74,35 kr
Til butik
40 x 40 mm P-vandlås Geberit billede

Produktinformation

40X40mm Geberit P-vandlås

Produktspecifikationer

EAN: 4025416018704
Varenr.: 15844043948367
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit P-vandls m. skuesamling - 40 mm
98 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT køkkenvandlås 40mm
116,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11
124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN74,35 kr74,35 krKøb
2WATTOO.DK98 kr98 krKøb
3vvsfittings.dk116,25 kr116,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11

PriceData har fulgt prisen på Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 74,35 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 74,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Geberit P-Vandlås 40mm - hvid 152.418.11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202674,35 kr23,65 kr (24%)
23. maj 202698 kr23,65 kr (32%)
10. maj 202674,35 kr18,48 kr (20%)
7. maj 202692,83 kr5,17 kr (5%)
6. maj 202698 kr5,17 kr (6%)
23. apr. 202692,83 kr5,17 kr (5%)
22. apr. 202698 kr5,17 kr (6%)
19. apr. 202692,83 kr5,17 kr (5%)
18. apr. 202698 kr5,17 kr (6%)
15. apr. 202692,83 kr5,17 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret