Gå til hovedindhold

Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26

hummelSandaler med lukket tåEAN: 5715819084114
Pris fra 262,46 krtil 349,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 87,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sandal Sport Infant - Faded denim - 26
-25%262,46 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sandal Sport Infant - Faded denim - 26 billede

Produktinformation

Sandal Sport Infant fra hummel er den perfekte sommersandal til de mindste eventyrere. Denne sandal kombinerer et sporty look med høj funktionalitet, så dit barn kan lege frit og komfortabelt hele dagen. Den lette og fleksible ydersål giver god bevægelsesfrihed og støtte, mens den lukkede tå beskytter små fødder mod stød og skrammer. Sandalen har en praktisk velcrolukning, som gør det nemt for både børn og voksne at tage sandalen af og på, og sikrer samtidig en god og justerbar pasform. De bløde materialer og det åndbare design holder fødderne kølige, selv på varme sommerdage. Sandalen er ideel til både leg på legepladsen, gåture i naturen og hverdagsbrug, hvor komfort og slidstyrke er i fokus. Med hummels klassiske vinkler og logo får sandalen et moderne og genkendeligt udtryk, der passer til ethvert outfit. Sandal Sport Infant er et sikkert valg til aktive børn, der har brug for fodtøj, der kan følge med i alle hverdagens eventyr.Specifikationer:Brand: hummelLet og fleksibel ydersålLukket tå for ekstra beskyttelseJusterbar velcrolukningÅndbart og blødt materialeSporty design med hummel logoVelegnet til leg og hverdagsbrug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: hummel
Kategori: Sandaler med lukket tå
Størrelse: 26
EAN: 5715819084114
Varenr.: 7aab127f-96e7-4cb1-b4fe-4bda04517805
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sandal Sport Infant - Faded denim - 26
262,46 kr
Til butik
Sandal Sport Infant - Faded denim - 26 billede

Produktinformation

Sandal Sport Infant fra hummel i farven faded denim er perfekte til aktive børn! De har en let og fleksibel sål, der giver god støtte til små fødder. Sandalen har praktisk velcrolukning, så de er nemme at tage af og på. • Let og fleksibel sål • Nem velcrolukning • Åndbart design Perfekt til leg og eventyr hele sommeren!

Produktspecifikationer

Mærke: hummel
Kategori: 187
Størrelse: 26
EAN: 5715819084114
Varenr.: 7aab127f-96e7-4cb1-b4fe-4bda04517805
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26
-20%279,96 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 billede

Produktinformation

Sandal i blå nuance fra Hummel med sporty udtryk og praktisk design til aktive små fødder. Modellen har lukket tå, som beskytter tæerne, samt en let og åndbar mesh-overdel. Hummel sandal i faded denim med lukket tå og fleksibel sål Lukket tå beskytter små tæer under leg Justerbar velcro for nem og hurtig lukning Let mesh-overdel for god ventilation Blød EVA-fodseng for komfort Slidstærk gummiydersål med godt greb Let konstruktion til bevægelse og leg Lille i størrelsen Producentfarve: faded denim Produktionsland: Kina Materialer 60% gummi 20% polyester 15% PU 5% EVA Overdel: mesh og syntetisk Ydersål: gummi Størrelsesguide Sandalerne er små i størrelsen. Vi anbefaler derfor at tjekke vores indvendige mål før køb. Hos MilkyWalk måler vi selv alle sko og modeller hver sæson med et indvendigt måleapparat. Vores mål viser den faktiske plads inde i sandalen – ikke længden på indersålen. Indersålen kan både være lidt kortere eller lidt længere end den indvendige plads. Da vi selv måler alle sko, kan vores mål variere fra producentens information.

Produktspecifikationer

Mærke: Hummel
Kategori: Hummel
Størrelse: Str. 26
Artikel nr.: 232790-7986
EAN: 5715819084114
Varenr.: 5715819084114
Gå til Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
Hummel SANDAL SPORT INFANT 232790-7986
-10%315 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hummel Sandaler - Sport Infant - Faded Denim
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK262,46 kr262,46 krKøb
2Pixizoo DK262,46 kr262,46 krKøb
3MilkyWalk DK279,96 kr328,96 krKøb
4Footstore315 kr315 krKøb
5Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26

PriceData har fulgt prisen på Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 i 91 dage. Laveste pris i perioden er 262,46 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 262,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hummel Sandal Faded Denim Med Lukket Tå Og Velcro - Str. 26 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026262,46 kr52,54 kr (17%)
28. maj 2026315 kr34,95 kr (10%)
27. maj 2026349,95 kr52,45 kr (18%)
24. maj 2026297,5 kr17,5 kr (6%)
23. maj 2026315 kr34,95 kr (10%)
20. maj 2026349,95 kr69,99 kr (25%)
17. maj 2026279,96 kr17,54 kr (6%)
15. maj 2026297,5 kr17,5 kr (6%)
13. maj 2026315 kr34,95 kr (10%)
12. maj 2026349,95 kr34,95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret