Gå til hovedindhold

Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 0737052351018
Pris fra 253 krtil 670,5 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 417,5 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hugo Boss Boss Bottled Edt 50ml
-41%253 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hugo Boss Boss Bottled Edt 50ml billede

Produktinformation

Hugo Boss Bottle är en frisk och sensuell doft med en mix av äpple, kryddor och sensuella tränoter. En riktig klassiker för den moderna mannen. Doftnoter: bergamott, äpple, kanel, tagetes, kryddnejlika, cederträ, sandelsträ, patchouli, amber, vetiver & olivträ.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume til ham
EAN: 0737052351018
Varenr.: 38-57204
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Bottled EDT - 50 ml
253 kr
Til butik
Hugo Boss Bottled EDT - 50 ml billede

Produktinformation

Hugo Boss Bottled er en tidløs duft for mænd, der kombinerer friske, frugtige topnoter af æble og citrus med varme, krydrede hjertenoter af kanel og nellike. Basen er fyldt med sandeltræ, cedertræ og vanilje, hvilket gør den til en alsidig duft til både dag og nat. Elegant og klassisk udstråler den selvtillid og sofistikering.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 737052351018
EAN: 0737052351018
Varenr.: 2886217
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUGO BOSS Bottled No. 6 Edt Spray - Mand - 50 ml
264 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss - Boss Bottled - 50 ml - Edt
-54%298,95 kr
Før 645 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hugo Boss Bottled EDT, 50 ml.
-54%298,95 kr
Før 645 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss Bottled - 50 Ml.
389,95 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Hugo Boss Bottled EDT 50 ml
395 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss Boss Bottled Eau De Toilette For Men 50ml
-15%480 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hugo Boss Bottled EdT (50ml)
645 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Boss Bottled Eau De Toilette 50 ml
645 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hugo Boss Eau de Toilette for Men 50 ml
645 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml
-10%670,5 kr
Før 745 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK253 kr302 krKøb
2Proshop DK253 kr292 krKøb
3CS MEGASTORE DK264 kr303 krKøb
4BilligParfume.dk298,95 kr298,95 krKøb
5Brandshop298,95 kr298,95 krKøb
6Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
7Beautycos DK395 kr424 krKøb
8Cocopanda DK480 kr480 krKøb
9Bangerhead DK645 kr645 krKøb
10EauDeParfum.dk645 kr645 krKøb
11Lyko DK645 kr645 krKøb
12NordicFeel DK670,5 kr670,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Hugo Boss Boss Bottled Duo EdT 50ml, Deospray 150ml - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026253 kr27 kr (12%)
15. maj 2026226 kr13 kr (6%)
12. maj 2026213 kr40 kr (16%)
1. maj 2026253 kr44 kr (21%)
30. apr. 2026209 kr44 kr (17%)
29. apr. 2026253 kr24 kr (10%)
25. apr. 2026229 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026231 kr22 kr (11%)
18. apr. 2026209 kr22 kr (10%)
7. apr. 2026231 kr22 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret