Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld

Huawei TechnologiesHovedtelefonerEAN: 6942103141577
Pris fra 1.037 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 981 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1037 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld
1.037 kr
Til butik
Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 55038003
EAN: 6942103141577
Varenr.: 21882736
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Huawei FreeClip - roseguld
-39%1.089 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Huawei FreeClip - roseguld billede

Produktinformation

Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguldGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronik, computerBeskyttelse: Vandresistent (ørespidser)Dimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.2 cm x 2.67 cm x 2.53 cm / 5.6 g | Opladningsetui: 5.195 cm x 5.97 cm x 2.735 cm / 44.5 gFarve: RoseguldFunktioner: BerøringskontrolKompatibilitet: WindowsMacAndroid-telefonAndroid tabletMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU)Produkttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Trådløs audiodelingLydudgangAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 10.8 mmBluetooth audiocodec: AAC, SBCEgenskaber: C-brodesignomvendt lydbølgesystemDeep Neural Network (DNN)Forbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: Åbent øre - over øret-monteringLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFjernbetjeningStyring: Afspil/pausebesvar/afslutspor fremadstemmeassistentSporingSensorer: Voice Pickup Unit (VPU)IMU sensorgangsensor...

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.19g
EAN: 6942103141577
Varenr.: 2000794
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Huawei FreeClip - roseguld
-39%1.109 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Huawei FreeClip - roseguld billede

Produktinformation

Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguldGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronik, computerBeskyttelse: Vandresistent (ørespidser)Dimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.2 cm x 2.67 cm x 2.53 cm / 5.6 g | Opladningsetui: 5.195 cm x 5.97 cm x 2.735 cm / 44.5 gFarve: RoseguldFunktioner: BerøringskontrolKompatibilitet: WindowsMacAndroid-telefonAndroid tabletMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU)Produkttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Trådløs audiodelingLydudgangAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 10.8 mmBluetooth audiocodec: AAC, SBCEgenskaber: C-brodesignomvendt lydbølgesystemDeep Neural Network (DNN)Forbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: Åbent øre - over øret-monteringLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFjernbetjeningStyring: Afspil/pausebesvar/afslutspor fremadstemmeassistentSporingSensorer: Voice Pickup Unit (VPU)IMU sensorgangsensorKabelAftageligt kabel: JaDiverseKabeloplysninger: USB-C opladningskabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: AACIP54IEC 60529IEC/EN 62368-1WEEECAN ICES-3(B)/NMB3(B)R-NZSpecifik absorptionshastighed (SAR): 0.08 W/kg (body) | 0.29 W/kg (øre)Udstyr inkluderet: Charging case (510 mAh), USB-C opladningskabelEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladeligGenopladningstid: 40 minKapacitet: 55 mAhRun Time detaljer: Løbende playback: op til 8 timer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 36 timer | Løbende playback (med 10 min opladning): op til 3 timerProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMål & vægt (forsendelse)Dybde ved forsendelse: 2.67 cmMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 35 °CMaks. Opbevaringstemperatur: 45 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMin. lagertemperatur: -20 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.19g
EAN: 6942103141577
Varenr.: 2000794
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei FreeClip TWS earbuds Hovedtelefoner Roseguld
1.144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei FreeClip TWS earbuds Hovedtelefoner Roseguld
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.037 kr1.037 krKøb
2Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
3Vivas DK1.109 kr1.178 krKøb
4CompuMail DK1.144 kr1.144 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld

PriceData har fulgt prisen på Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld i 183 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 1.479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.077 kr.

Den nuværende pris på 1.037 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Huawei FreeClip - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - roseguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.037 kr182 kr (15%)
28. maj 20261.219 kr260 kr (18%)
26. maj 20261.479 kr370 kr (33%)
25. maj 20261.109 kr20 kr (2%)
23. maj 20261.089 kr43 kr (4%)
21. maj 20261.046 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.054 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.055 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.063 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.072 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret