Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Huawei TechnologiesBroer og routereEAN: 6941487262328
Pris fra 790 krtil 859 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 741 kr 6. maj

Sammenlign priser på Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 790 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band
790 kr
Til butik
Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 1
Artikel nr.: B535-232A
EAN: 6941487262328
Varenr.: 9287149
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei B535-232a Trådløs router Desktop Sort
791 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs router Huawei B535-232a - Wi?Fi 5 Dual Band - 4G - Sort
-1%839 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs router Huawei B535-232a - Wi?Fi 5 Dual Band - 4G - Sort
-1%859 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK790 kr829 krKøb
2CompuMail DK791 kr791 krKøb
3Boligcenter DK839 kr839 krKøb
4Vivas DK859 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

PriceData har fulgt prisen på Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band i 117 dage. Laveste pris i perioden er 741 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 827 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 790 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Huawei B532-232a - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026790 kr8 kr (1%)
29. maj 2026782 kr6 kr (1%)
28. maj 2026788 kr1 kr (0%)
26. maj 2026789 kr9 kr (1%)
25. maj 2026780 kr6 kr (1%)
24. maj 2026786 kr6 kr (1%)
23. maj 2026792 kr8 kr (1%)
22. maj 2026784 kr2 kr (0%)
21. maj 2026782 kr6 kr (1%)
20. maj 2026788 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret